KOLEGOVÉ POVÍDKÁŘI - seznam dalších blogů, kde naleznete něco málo z tvorby o TVD =)

Don´t trust her, ´cause she´s not worthed it (5)

7. ledna 2011 v 15:41 | Aprille |  Long Tales
(A/N): No tak zase jedna nová kapitola Dont trus her =) Upřímně se snažím stíhat všechno možné, to že v tom nejsem zrovna úspěšná už je druhá věc =D ale poslední dobou přemýšlím, že bych mohla začít s povídkou na nějaké nové téma, nevím jak jste na tom vy, ale už mi nějak dochází nápady na povídky o TVD... jasně, mám tam spoustu starých povídek o tvd které akorát čekají na dokončení, ale co kdybych zkusila něco úplně nového? Třeba Harryho Pottera =D=D Povídky o pobertech jsem měla vždycky ráda... ale to je stejnak jedno, takhle polemizovat sama se sebou můžu jak chci a stejně tím nezměním nic na tom, že na to prostě nemám čas =D Tak zase nic, no nevadí, alespoň tuhle kapitolu si užijte... =)


Elena:
Z tohohle všeho předstírání mi bylo na omdlení. Už už jsem se chtěla na něco vymluvvit a pokud možno se vzdálit od Stefana na světelné roky, když mě zase zastavil.
"No a... asi, asi by nebylo zrovna od věci, kdybys od dnes přespávala u mě. Však víš, když je tu Katherine..."
Podívala jsem se na něj a musím přiznat, že buď jsem já moc dobrá herečka a Katherine jsem stvárnila vážně suprově, nebo on je až moc starostlivý. "Ehm, totiž, já dnes jaksi nemůžu... musím se zbalit, já-já jedu k babičce," vykoktala jsem tak nějak a při tom jsem se zrovna jako nějaká herecká hvězda necítila - naopak mi můj herecký výkon připadal dost slabý. "Už zítra ráno," dodala jsem ještě a snažila se vypadat alespoň trochu přesvědčivě.
Nebyla to pravda. Za babičkou už nějakejch pár let nejezdím. Za prvé bydlí moc daleko a za druhé se chová až moc typicky babičkovsky. Spíš jsem měla za to, že bych se Stefanem ty celé dny v jednom domě nevydržela. Ne že by mi byl nějak nepříjemný, ale měla jsem strach, že bych se do toho zamotala ještě víc vymýšlením dalších výmluv a prapodivným chováním, v důsledku čehož by Stefan mohl lehce přijít na moje malé tajemství začínající na písmeno "D".
"Aha, no tak... tak až přijedeš," vykroutil se Stefan z trochu nepříjemné situace. Kývla jsem na něj a už si raději hleděla svýho někde v davu. Až přijedu - jo tak tenle pojem budu řešit až nastane. A to je ještě s podivem, že po mě ani Stefan nechtěl vědět, kdy že to přijedu. Což je mimochodem možná taky dobře, protože já osobně bych na to asi nedokázala odpovědět.
Je to pech, když máte žít mezi dvěma bratry, kteří jsou oba zatraceně sexy a oba jsou do vás po uši zamilovaní. Každý je jiný a vy si musíte vybrat jen jednoho... ach jo... a ještě když pořádně ani nevíte, který by to tedy měl být, ten šťastný...
Ale to se nějak vyřeší. Vždycky se to vyřešilo, tak to za mě Matrix zařídí i tentokrát, ne?
No a jestli se to tedy vyřeší, už defakto není potřeba mé poběhlické přítomnosti... což zkráceně znamená, že mi skončila směna blafování Stefana i Damona a můžu jít domů. Halellujah!!
Vlastně jsem se ani neobtěžovala s tím, že bych Stefanovi nebo Damonovi nebo klidně i komukoliv jinému říkala, že se hodlám vzdálit na dobu neurčitou do vzdálenosti určité délce trasy k mému domu.
Damon si to domyslí, na to je to dost chytrej klučina a Stefan snad pochopí, že se musím balit na cestu "k babičce".
No a pak snad bude stačit, když se tak na den na dva zamknu v pokoji, řeknu Jenně, že se schovávám před nájemným vrahem a že jsem oficiálně u babičky a aby o mě nikde nic nevykládala a hotovo.
Tedy vlastně by to chtělo ještě jedno vyladění.
Jak jsem tak kráčela po chodníku a už se blízce přibližovala k mému domu, vytáhla jsm z kabelky mobil a vyťukala krátkou zprávu Bonnie:

Zítra jedu k babičce. Kryj mě.

Pak už jsem se zase nerušeně doprocházela až k mému pokoji, kde jsem oficiálně začla balit na výlet k babičce, což v reálu znamená, že jsem s sebou šlehla do postele a usnula.

Stefan:
Tak nějak mi došlo, že se Elena už vytratila domů. No co, ještě jí třeba zajdu navštívit ráno předtím, než odjede a rozloučím se s ní trochu formálněji.
Jen ještě musím vynalézt něco, co bych mohl dělat zatímco ona bude u té babičky. Třeba bych mohl jít na lov. Jako chápete, ono lovit králíčky ve zdejším lese je sice moc pěkné, ale občas je to dost nuda a taky trochu jednostranná strava.
Třeba bych mohl zase jednou zavítat do lesů v Kanadě, tam je s mědvědy zábavy vžycky dost... Nikdo se tu po mě stejnak shánět nebude - tím myslím, že Damonovi tu určitě chybět nebudu...
Rozhodl jsem se, že tady na té oslavě stejně už nemám co dělat, tak jsem to vzal hezky procházkou až ke mě domů.
Byl jsem zrovna pěkně zabraný do svých popletených myšlenek o mědvědech, když jsem najednou kousek přede mnou zahlédl Elenu.
Ups. Asi jsem nasadil docela rychlé tempo, když jsem jí dohnal.
Ale nevadí, alespoň jí řeknu o tom mém plánu vyrazit si zalovit - jen aby věděla, že tady taky nebudu, kdyby se něco stalo nebo tak nějak...
"Eleno!," zavolal jsem na ní a ona se okamžitě otočila o stoosmdesát stupňů a i z té dálky jsem viděl, jak se na mě usmála. V mžiku jsem byl u ní.
"Co tu děláš? Myslela jsem, že jsi ještě na tom večírku," zeptala se Elena a provrtávala mě zkoumavým pohledem.
"Eh, no, řekl jsem si, že už půjdu taky domů... no a když jsem tě tu takhle uviděl, tak mě napadlo, že bych ti alespoň mohl říct, že tu od zítra taky nebudu, jenom kdyby se něco stalo, tak abys mě nesháněla tady. Půjdu na lov někam na sever, ještě nevím kam," vyklopil jsem, zatímco ona na mě hleděla takovým zvláštním pohledem.
"Já někam odjíždím?," zamračila se a já se zamračil taky.
"K babičce přece, zrovna jsi mi o tom říkala," vysvětlil jsem jí. Chvíli na mě ještě zaraženě hleděla a pak se najednou nevěřícně plácla do čela.
"No jo, vlasně!! Už vím, promiň, úplně mi to vypadlo," rozpačitě se usmála a tak nějak nervózně rozhlédla kolem. "Každopádně... já... už asi půjdu... musím...eh... balit a.... a tak...," s těmi slovy se otočila a šla.
Koukal jsem na její záda a přemítal, co je zase špatně. Poslední dobou mám takový dojem, že je špatně všechno. Elena je duchem nepřítomná, nevidíme se někdy ani jednou do několika dnů, ačkoli předtím jsme bez sebe nevydrželi ani několik minut, Katherine se lepí na Damona a Damon má dobrou náladu... tedy tím myslím, že se mě nedrží jak klíště a nerejpe do mě.
No jo, tím se vlastně dostáváme hned k dalšímu bodu mého zájmu... Kde zas ten trouba vězí? Poslední dobou shledávám stále težší a těžší ho někde zastihnout... Ne že bych si stěžoval, ale k jeho protivnému a dotěrnému obvyklému já se to prostě nehodí.
Nicméně, pokud se Damon někde dobrovolně venčí a nemá přitom zapotřbí těch svých vtipných poznámek na mou adresu, měl bych to brát spíš jako požehnání než jako záhadu.
A stejnak jsem měl x mnohem důležitějších věcí na práci než shánět se po mém protivném bratrovi. Tak například hned ráno jsem si pospíšil k Elenině domu, abych jí ještě zastihl předtím, než odjede k babičce. Došlo mi, že mi vlastně ani neřekla, kdy se vrátí ani kdy přesně odjíždí, tak jsem se bál, že se s ní nestihnu rozloučit.
K mému překvapení otevřela Jenna a když jsem se zeptal, jestli je Elena ještě doma, dívala se na mě trochu zvláštně, z čehož jsem usoudil, že byla minulou noc ještě po večírku pařit s Alarickem.
Když se pak ve dveřích objevila konečně Elena, měla na sobě ještě pyžamo.
"Eh?," vyvalila na mě oči a ohromě si zívla. "C-co ty tu děláš?"
"Přišel jsem se rozloučit," oznámil jsem jí s úsměvem jednak, protože jsem měl překvapivě dobrou náladu a jednak proto, že při pohledu na to její vrabčí hnízdo to ani nešlo jinak. "Však víš, než odjedeš... a navíc mi došlo, že jsem se ještě ani nezeptal, kdy se vlastně vracíš... Tak nějak mě napadlo, že bych tě mohl cestou zpátky někde nabrat, když už jedu taky pryč."
Elena na mě chvilku zírala jako by viděla růžovopuntíkatou veverku s mašlí kolem krku. "Jó, ty myslíš, kdy se vracím... jo... od... no jo... eh, já zapoměla! Počkat, ty někam jedeš?," vyvalila na mě znovu oči po tom, co už se zdála alespoň trochu v obraze.
Zapřemýšlel jsem nad tím, jak to, že poslední dobou pořád zapomíná, co říkám. "No jo, vždyť už jsem ti o tom říkal včera večer," informoval jsem jí a když se nezdála moc osvícená mým odhalením, ještě jsem dodal,"však víš, říkal jsem ti, že jsem se rozhodl taky na chvilku vypadnout z města. Půjdu na lov někam na sever, ještě nevím přesně kam, ale napadlo mě, že bych tě mohl cestou zpátky vyzvednout od tvé babičky, možná si cestou ještě někam zajet..."
"Ne!," vykřikla najednou Elena, až jsem se skoro lekl. "Ne! Totiž... ne, to-to není třeba," usmála se Elena a snažila se skrýt rozpaky. "Totiž... já, já vlastně ještě nevím, kdy se vracím... tak... no, přinejhorším zavolám, kdybych potřebovala odvoz."
Nevím proč, ale hned mi bylo tak nějak jasné, že nezavolá. Ale co, věděl jsem, co jsem vědět potřeboval - a na ten lov už jsem se taky docela těšil. Konečně jsem se tedy s Elenou rozloučil jedním krátkým, ale vášnivým polibkem - což je co říct, protože poslední dobou se mi zdálo, že už je Elena mými polibky trochu znuděná. Ale tak co, třeba až se vrátím, už to bude zase ta stará dobrá Elena, kterou jsem znal a ne tahle věčně nepřítomná nebo mimo Elena.
Zamířil jsem zase do svého domu, už jsem potřeboval jen pár věcí a pak už můžu jít lovit!
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 B♥nnie B♥nnie | Web | 8. ledna 2011 v 0:09 | Reagovat

:) nádherna :) jestli sem to dobře pochopila :D asi jo tak je ve městě Kat ??!! :D těším se na pokračování :)*

2 Kristýna Kristýna | 9. ledna 2011 v 20:24 | Reagovat

konecne další.... je to krásný :D ...chtelo by to i neco z pohledu Katherin nebo z pohledu Eleny pri cemz by za ním prisla Kathy, Elena by mela Damonka a Katherin by si vzla svyho milovanýho Stefana :D.. jak prosté

3 Natali Natali | 10. ledna 2011 v 16:22 | Reagovat

kristýna, asi tak nejak som si to predstavovala :D

4 k@rin k@rin | 10. ledna 2011 v 23:39 | Reagovat

tak na to sem zvedava :-)

5 Kelly Kelly | 11. ledna 2011 v 16:44 | Reagovat

dokonalost...škoda jen,6e to tak není i v seriálu... :D (alias- všichni šťastní.. :D)

6 Veronica Veronica | 17. ledna 2011 v 22:16 | Reagovat

Kedy sa dočkáme ďalších kapitol??

7 Sezey Sezey | 22. ledna 2011 v 19:12 | Reagovat

Tuhle povídku miluji!! <333.. Opravdu moc povedená, hrooozně se už těším na další díl! <33

8 Elena Elena | 22. ledna 2011 v 23:18 | Reagovat

Kedy uz bude dalsi diel???

9 Vanessa Vanessa | E-mail | Web | 23. ledna 2011 v 5:57 | Reagovat

[8]: Noo to by mě taky zajímalo :D Už jsem všechno přečtla minimálně dvakrát :D

10 Vampire´s girls..píše Damie Vampire´s girls..píše Damie | Web | 30. ledna 2011 v 22:41 | Reagovat

Úžasné ♥ Naprosto :) Za dnešní večer jsem zhltla i první část i druhou téhle povídky :) Dej mi posím vedet,když bude další díl :)

11 misha misha | 4. února 2011 v 11:30 | Reagovat

Kath!Kath!Joooo!Tohle bude hukot...Nevím co se stalo,že se tu už tak dlouho nic neděje každopádně by mě to zajímalo,protože ti možná ještě dnes chci poslat na e-mail mou povídku(možná 2...)...Ale rozhodně doufám,že se tu brzy ukážeš spolu s Kath..=)

12 k@rin k@rin | 6. února 2011 v 0:10 | Reagovat

Aprille doufam, ze ses na nas nevykaslala a jeste se tu ukazes :-)

13 misha misha | 7. února 2011 v 20:30 | Reagovat

[12]:Tak to taky doufám, protože jsem sem teď poslala povídku tak Aprille-koukni na mail pls!=)

14 k@rin k@rin | 17. února 2011 v 19:12 | Reagovat

aprille nezlob se, ale musim to napsat. tvoje povidky mi chybi, pokud chces blog pozastavit nebop zrusit, tak nam to aspon napis...

15 Margarita Margarita | E-mail | Web | 21. února 2011 v 18:20 | Reagovat

Ahojky, máš moc hezkej blog.. :) Podíváš se na můj, prosím ? :-)
Chceš se mě na něco zeptat? Nebo s něčím pomoc píš! :-) http://www.formspring.me/Margaritka369
A jestli se ti můj blog líbí dej to se mi líbí na fb http://www.facebook.com/pages/Super-blogulikblogcz/177556568956156

Měj se moc hezky!!

16 Kelly Kelly | 27. února 2011 v 15:55 | Reagovat

Aprille, mohla bys nás zasvětit co se děje s blogem, pls? Ráda bych věděla co se děje. Jestli nemáš už na tento blog čas tak to, alespoň napiš.

17 Kelly Kelly | 28. února 2011 v 16:29 | Reagovat

presne tak, taky cekam aspon na vyjadreni

18 Mary Angel :-) Mary Angel :-) | 4. března 2011 v 16:09 | Reagovat

prosim, prosim neprestavaj - bola by to strasna skoda ... uz 2 mesiace ani riadok :(

19 Kucko Kucko | 5. března 2011 v 22:32 | Reagovat

A je niekto z vás s Aprile v kontakte?

20 Punxi Punxi | 5. března 2011 v 22:34 | Reagovat

Zajímalo by mě, co se stalo.. Mám absťák po všech povídkách tady z blogu :/

21 k@rin k@rin | 7. března 2011 v 23:34 | Reagovat

nee, bohuzel ja s ni v kontaktu nejsem, ale treba se nekdo najde. Prijde mi (bohuzel), ze asi skoncila :(

22 Kucko Kucko | 8. března 2011 v 12:57 | Reagovat

To je strašná škoda, lebo tieto poviedky sú lepšie ako polovica mojej knižnice.

23 k@rin k@rin | 8. března 2011 v 15:53 | Reagovat

taky jsem je hrozen rada cetla... Treba nas prekvapi a jeste se tu ukaze. Nebo by to tu mohla aspon nekomu predat...

24 Danielle Danielle | E-mail | 9. března 2011 v 10:21 | Reagovat

Doufám, že se tu Aprille ještě objeví, ale každpopádně by to někomu předat měla, třeba k@rin... Jo a mimochodem, povídku Never Say Never Ever! jsem nezahodila, druhý díl jsem 17.ledna poslala, jenomže už tu nedorazil. Takže jsem založila vlastní blog: http://talesandstories.blog.cz/  Dnes jsem sem vložila druhou kapitolu povídky a pravděpodobně sem vložím i povídky Cold Fire a You're not alone, I promise, Caroline! S povídkami budu pokračovat dál, už mám připravenou další, se kterou začnu pracovat hned po NSNE :-) Tak jestli máte zájem, přijďte na můj blog :-). Taky mi ty články od Aprille strašně chybí :-(

25 Kaczi Kaczi | E-mail | Web | 10. března 2011 v 18:01 | Reagovat

Taky doufám, že s tím Aprille nesekla.. byla by to hrozná škoda. Chodila jsem sem pravidelně.. Každopádně jako Danielle jsem založila svoje stránky. Chtěla bych tam mít jak svoje povídky tak povídky případných ochotných autorů. Kdybyste se někdo rozhodl publikovat svoje dílka ještě jinde než tady, ozvěte se mi na mail. Byla bych strašně ráda.
Díky :)

26 k@rin k@rin | 10. března 2011 v 19:24 | Reagovat

jdu se kouknout na stranky k vam oboum a cist :)

27 Danielle Danielle | E-mail | 10. března 2011 v 21:35 | Reagovat

Začínám se bát jestli se Aprille něco nestalo, ale asi zbytečně plaším :) Jo, povídka NSNE! pořád fachá, v pátek tam dám možná i dva díly, jsem nemocná, času a inspirace je dost. Tak nějak přehodnocuji tu druhou povídku, kterou chystám a potřebuju radu: O kterým páru mám psát, lidi? Aby se to taky líbilo, že? :D:D Kdyby se našel někdo kdo CHCE přispívat svými povídkami o TVD na můj blog, samozřejmě to ochotně přijímám:)):-P

28 k@rin k@rin | 11. března 2011 v 12:33 | Reagovat

taky me to napadlo, ale snad ne. Spis ji to jenom prestalo bavit.Urcite povidky u tebe budu cist a treba i nejakou poslu :) Me nejvic bavi Elena/Damon jenze o tom uz je spousta povidek. U tebe se mi libi, ze vzdycky parem prekvapis a pobaavvi to :

29 talesandstories talesandstories | E-mail | 11. března 2011 v 15:03 | Reagovat

No hlavně ale abych nepřekvapila nějak moc:D Nejvíc mě štve, že už se nedozvím jak ty povídky skončili:( Ale už se mi něco rýsuje, myslím povídka:D Klidně napiš, budu ráda, fakt, fakt, fakt hooodně ráda:))

30 Kaczi Kaczi | E-mail | Web | 11. března 2011 v 16:12 | Reagovat

Taky už mě napadlo, jestli se jí něco nestalo.. Nikdo na ni kontakt nemá, že? To je na pytel...

31 Kucko Kucko | 12. března 2011 v 18:12 | Reagovat

Aj mňa napadlo,či sa jej náhodou niečo nestalo. Podľa mňa, keby sa rozhodla skončiť, dala by nám aspoň vedieť na blogu, alebo nám, čo sme jej posielali poviedky, by aspoň napísala mail...

32 Michelle Michelle | Web | 16. března 2011 v 17:27 | Reagovat

Ach jo... Tohle je fakt zvláštní... Škoda, že na ni nikdo nemáte kontakt, protože všechny povídky na tomhle blogu jsou brilantní... :) Moc moc doufám, že se tady brzo něco zase objeví, protože jinak umřu na absťák, znáte to... :D Ze zoufalství jsem si založila svůj už asi padesátý blog, který mě ale konečně chytl :) Kdyby se někdo chtěl podívat - fanfiction-stories.blog.cz !! Zatím je tam povídka jen jedna, ale budou přibývat, hned, jak začnu psát další :) Ta první je na pár Damon/Elena :) The best ;)
A Aprille, ty se prosím vrať......

33 kelly kelly | 2. dubna 2011 v 21:04 | Reagovat

Vypadá to, že tento blog už všichni vzdali. Už několikrát jsem ho chtěla vymazat z oblíbených položek, ale kdykoli jsem se k tomu odhodlala do půl hodiny tam byl zpátky. Blog mi přirostl k srdci a nedokážu najednou přestat sem chodit. Kdykoli zapnu počítač, automaticky vždy kliknu na tento blog. Když Aprille nepřidala první týden na blog žádnou kapitolku, říkala jsem si, asi nemá čas. Když to nebylo 3 týden, řekla jsem, asi je pryč nebo se jí pokazil net. Ale teď jsi myslím, že buď se na nás všechny vykašlala(bez oznámení) a nebo se jí v nejhorším něco stalo. Pevně věřím, že to není ani jedno a ani to druhé. Doufám, že není taková, že by se s námi ani jediným slovíčkem nerozloučila. A kydyby to tak bylo, tak mi to ani nepište. Chci si tento blog uchovat v krásných nezkažených vzpomínkách. Snad se to tu jednou, někdy obnoví, protože jen tak zahodit ty krásný časy s tímto webem by podle mě byla škoda.
Přeji vám krásné dny( i bez toho to blogu). Vaše Kelly

34 Mary Angel :-) Mary Angel :-) | 4. dubna 2011 v 20:30 | Reagovat

[28]: k@rin prosim ta, ja som tiez zamerana najma na poviedky typu DELENA, ale nikde take neviem najst - a ty si pisala ze je takych kopec - nevedela by si mi poradit, kde by som si taketo poviedky mohla precitat?

35 Kaczi Kaczi | E-mail | Web | 5. dubna 2011 v 8:38 | Reagovat

Zkus to u Michelle na blogu - fantiction-stories.blog.cz, píše dost hezky a kapitoly přibývají denně :) Hodně dobrá autorka.
Jinak u mě jsou taky povídky, ne sice přímo na Damon/Elena, ale možná se taky časem objeví (blbá sebereklama :D)
Snad jsem ti aspoň trošku poradila.

36 Tewulinka Tewulinka | Web | 23. dubna 2011 v 20:51 | Reagovat

senzační, napíšeš další kapču???

37 Chasy Chasy | Web | 29. května 2011 v 16:51 | Reagovat

super povídka,napíšeš pokračování? :))

38 Kaylie Kaylie | 31. května 2011 v 21:08 | Reagovat

[37]: Podle komentářů a data je ti to asi jasné ne?

39 Angie Angie | E-mail | Web | 9. června 2011 v 13:28 | Reagovat

Ak by ste mali záujem o TVD poviedku tak zavítajte na môj blog.
http://angiefantasy.blog.cz/

40 Veeruš Veeruš | 1. července 2011 v 16:14 | Reagovat

DALŠÍ!! DALŠÍ!!! DALŠÍ!!! ♥

41 Mirka Mirka | 23. července 2011 v 14:04 | Reagovat

Pokračovanie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama