KOLEGOVÉ POVÍDKÁŘI - seznam dalších blogů, kde naleznete něco málo z tvorby o TVD =)

Prosinec 2010

Don´t trust her, ´cause she´s not worthed it (4)

30. prosince 2010 v 16:17 | Aprille |  Long Tales
(A/N): Já vím, já vím, že mám skluz =/ Moc se omlouvám, ale prostě nějak zjišťuji, že čtyřiadvacet hodin je vážně málo... Achjo, chci žít na planetě se dnem o třiceti hodinách nejméně...

Cherry Llegar

30. prosince 2010 v 16:09 | Rumi |  Long Tales
Title: Cherry Llegar
Author: Rumi
About: Cherry je sedemnásť ročné dievča, ktoré sa musí odsťahovať do mestečna Mystic Falls. Je zničená a utrápená. V starom meste mala všetko kamarátov a aj lásku, ktorá ju postupne zabíjala. V novom meste Mystic Falls spozná Elenu a jej priateľa Stefana. Tiež stretne Damona z ktorého ma pocit, že ju chce zabiť. Ale prečo?
Author Note: NO COMMENT

(Aprille Note: Takže zase zcela nová povídka =) Ještě úplně nevím, jak se to bude vyvýjet dál, ale zatím to vypadá moc hezky a zajímavě =) Jen tak dál =))

The future is your choice (10)

30. prosince 2010 v 15:51 | K@rin |  Long Tales
(Aprille Note: Tahle kapitola tu měla být už dávno, ale nějak se naskytl problém ve spojení, takže se mi v mailu nezobrazovala příloha, nebo já nevím v čem byla chyba =/ každopádně, teď už to sem přidávám tak doufám, že se to bude líbit i vám =))

The Vampire Diaries: Navždy upírom (16)

30. prosince 2010 v 15:45 | Kucko |  Long Tales
(A/N): Áno, viem, straaaašne meškám a straaaašne sa za to ospravedlňujem. Ale naozaj sa skôr nedalo. Posledné dni v škole sme mali písomku na písomke a profesori zrejme nepoznajú pojem prázdniny, pretože aj cez VIANOCE nás zahádzali úlohami. A keď som sa konečne dostala domov s tým, že si aspoň trochu odíchnem, hurá mamke pomáhať piecť a upratovať a stromček zdobiť...Tento týždeň sa ešte chystám s mamkou a bratom na kupko a potom by som rada skočila ešte na pár dní k ocinovi pozrieť malého bračeka. Uvidím teda, ako budem stíhať písať dalšiu kapitolu, ale sľubujem, že sa budem snažiť.

(Aprlle Note: To známe =D)

Never say never ever!

30. prosince 2010 v 15:38 | Danielle |  Long Tales
Title: Never say never ever!
Author: Danielle
About: Příběh začíná tím, že k Eleně domů přijde Mariana Petrova, dívka z dávných dob. Stefan po čase zjistí spolu s bratrem, že to ona vystupovala v několika z legend, kde upíři hájili práva zemřelých a utlačovaných lidí. Mariana je spojena se Stefanovou dávnou láskou Katherine, a byl to právě on, kdo jako první věděl jak. Mariana je dcerou Katherine a Nathana, syna Klause, který zemřel už velice dávno. Mariana se začíná přátelit s Elenou a Damonem a buduje si zvláštní vztah se Stefanem. Zanechává v něm zmatek: je Elena opravdu tou dívkou, se kterou má být navždy? Navíc není Mariana jen tak obyčejná, její jasnovidecké a čarodějnické schopnosti jsou více než jen nebepečné. Svět by dokázala zničit mávnutím ruky. Ona ale chce to, co nikdy neměla. Matku, babičku, dědu, a otce, který zemřel před jejím narozením, kdy Katherininy rodiče své dceři dítě odtáhly. Tím dítětem byla ona. A ona to všechno skončí. A co Stefan? Bude konečně opravdu šťastný?
Author note: Tak jsem se pustila do další povídky :-) Možná některé potěším, jiné ne :-) Příběh se odehrává v trojúhelníku: Damon / Elena / Katherine / Nathan / Mariana / Stefan.... :-D :-D :-D Je to pro mě něco nového, děj není stejný jako v knížce, ani jako v seriálu, ale pevně věřím, že si k povídce nějakou cestu najdete :-) Co se týče kapitol, nevím, kolik jich napíšu, ale určitě to bude daleko delší než ta předešlá povídka. Možná ještě delší, než Cold Fire, co já vím :-) :-) :-) :-)

(Aprille Note: No tak já se znovu omlouvám (měla bych si na to omlouvání zařídit patent), ale tahle povídka mi na mailu přistála už dříve, ale jak jsem tak úžasně nestíhala, tak jsem si jí neměla možnost přečíst. Teď už jí mám přečtenou a je moc pěkná, tak doufám, že se vám bude také líbit =))

You're not alone. I promise, Caroline! (16)

26. prosince 2010 v 18:18 | Danielle |  Long Tales
(A/N): Tak a je tu poslední kapitolka :-) Je mi líto, že to nevyšlo dřív :-) Už mám napsanou první kapitolku k další povídce, tak pokud o ni stojíte, pošlu ji zítra :D :D :D :D

(Aprille Note: Takže jenom ve spěchu... Za prvé, se omlouvám, že jsem tu tak pozdě, náhle jedna pračtěná osoba (ségra) vymyslela, že se jede na hory (yahoo), kde byla děsivá zima (=/), takže je ze mě mražená Aprille a sotva se strefuju do písmenek na klávesnici a jsem tak mrtvá, že ani John Lennon v hrobě není mrtvější... Za druhé, zítra jedu k tátovi už brzo ráno (sakra), takže nebudu mít čas sem nic přidat a tak to zůstane až do úterka, takže první potenciální článek očekávejte nejdřív ve středu... Za třetí, nemám čas se tu moc rozepisovat, páč si musím ještě balit a bůh ví co ještě, takže znovu prosím o prominutí....
Co se týče povídky, omlouvám se, že jsem nejdříve skočila někam jinam, ale bála jsem se, že to zapomenu... Povídka je samozřejmě bombovní a lepší konec bych nevymyslela, na další se už jen těšíme.. =))

You're not alone. I promise, Caroline! (15)

22. prosince 2010 v 15:03 | Danielle |  Long Tales
(A/N): Tohle je jen minikapitola, kterou jsem sem potřebovala dát, aby to bylo úplny. Nechtěla jsem to cpát do té poslední kapitoly, poněvadž by to bylo hrrrr všechno naráz, tak pardon jestli se to někomu nebude líbit :-) :-) :-) :D Myslím, že všichni chápou o co se jedná, když jsem to psala ve stylu Já jako Ona. :) Fakt nesnáším špatný konce, výjimkou je jedině Romeo a Julie :D

(Aprille Note: No já se zase omlouvám, že to sem přidávám všechno takhle dohromady, jenže se bojím, že kdybych nechala nějakou kapitolu na později, už bych na to pak neměla dost času a zapoměla na to... Doufám že to nevadí... zas tolik... =/)

You're not alone. I promise, Caroline! (14)

22. prosince 2010 v 14:59 | Danielle |  Long Tales
(A/N): Tak jsem sem šupem poslala druhou ať vynahradím to hloupý čekání :D Úplně jsme si libovala v situaci mezi Damonem a Stefanem :) :) :) :) Ani nevíte jak dloooooooouho jsem na to čekala :D :D :D :D :D: D

(Aprille Note: To známe =D Já taky vždycky stavím celou povídku na jednom jediném okamžiku, který většinou má přijít až úplně na samém konci a já se celou dobu strašně netrpělivě ošívám, kdy že tu chvíli konečně budu moct napsat =D)

You're not alone. I promise, Caroline! (13)

22. prosince 2010 v 14:56 | Danielle |  Long Tales
(A/N): Tak a jsem tu zase :) Uplynulo hodně od té doby kdy jsem napsala minulou část :) Nechtělo se mi totiž napsat ji tak smutnou, ale musela jsem :( Navíc jsem byla dva týdny u babičky a dědy a oni jaksi nemají internet, takže se omlouvám :) Vzhledem k tomu, že už brzy začnu psát další jinou povídku, tuhle jsem se rozhodla ukončit předčasně, takže si počkáte ještě kapitolku nebo dvě. Jinak, ta nová by měla dojít, když nebudou problémy, v úterý nebo ve středu, ale vzhledem k tomu že nikdo nestíhá počítám s komplikacemi :D

(Aprille Note: Nikdo nestíhá... Hmmm... No comment =D=D=D)

Don´t trust her, ´cause she´s not worthed it (3)

19. prosince 2010 v 15:35 | Aprille |  Long Tales
(A/N): No jéje =D Řekněte mi prosím, že vy všichni končíte školu až v úterý (respektive ve středu) a že nemáte prázdniny už teď... Aspoň něco by mi mohlo trochu zvednout náladu, když už zejtra musíme psát ten test ze zeměpisu a závěrečnou essey na angličtinu... No nic, asi nemá cenu vám slibovat, že o vánočních prázdninách sepíšu novou povíkdku, tak maximálně ještě bych mohla zkusit dopsat nějakou starou, ale jinak asi nebudu mít čas vůbec na nic, páč si naši milí učitelé usmysleli, že když už máme ty prázdniny, že by nám tedy měli poskytnout dost práce na to, abychom se o těch prázdninách nenudily... no a takhle samozřejmě mysleli všichni učitelé a úplně na každý předmět, takže budu pravděpodobně i na štědrý večer zahrabána pod tunou esseyů a prezentací z cizích jazyků a projektů na chemii a na fyziku... a pak ještě, aby to třeba nebylo málo, musím jít na tu soutěž v recitaci, takže se mám ještě učit báseň o dvou stránkách, a kdyby mi ani to nestačilo, tak tedy ještě olympiáda z češtiny (docela funny, když si pomyslím, že posílají dislektika na olympiádu z češtiny =D)... no a kdyby mi ještě nějakým úplně nevysvětlitelným způsobem bylo i tohle málo, tak teda ještě olympiáda ze španělštiny... no a navrch ještě několik projektů na informatiku a takový malý referát z biologie a ke všemu ještě předem ohlašuji mou nepřítomnost tak asi na dva dny, páč musím jet na Vánoce ještě k tátovi do olomouce na návštěvu... Takže ještě někdy v bližší době vás informuji, které dva nebo tři dny to budou...
Ale to je jedno... to jsou všechno moje starosti a pravděpodobně vás už nudím - no tak, už vás nebudu zdržovat a tady máte další díl povídky Dont trust her... =)

The future is your choice (9)

15. prosince 2010 v 17:04 | K@rin |  Long Tales
(Aprille Note: Skvělá kapitola....=))

The future starts today, not tomorrow (12)

15. prosince 2010 v 16:59 | Brandy |  Long Tales
(Aprille Note: Proč se všechno poslední dobou tak kazí? Vůbec nic nestíhám, pak sebou v pondělí seknu a v úterý je nehoda na trati, takže se skoro ani nedostanu domů, jako co to je tohleto?! Začínám si myslet, že fakt nosím smůlu... No nevadí, každopádně se opět omlouvám, ale jak už jsem psala, včera jsem se sotva dostala domů, natož abych myslela na blog, takže se prostě a jednoduše zase omlouvám... Jinak Brandy moc děkuju za novou kapitolu a doufám, že si ji všichni užijete tak jak já =))

You're not alone. I promise, Caroline! (12)

7. prosince 2010 v 17:45 | Danielle |  Long Tales
(A/N): Tak a je u další kapitolka :-) Rozhodla jsem se povídku ukončit trošku dřív :-)

(Aprille Note: I tahle povídka přišla už před nějakou tou dobou, ale přidávám jí až teď... Skvělá povídka, jinak nemám slov....)

The future is your choice (8)

7. prosince 2010 v 17:37 | K@rin |  Long Tales
(A/N): V podstatě k tomu nemám, co říct. Nemám teď vůbec čas, tak se to nevyvíjí úplně, tak jak bych chtěla. Do konce už chybí maximálně myslím 3 kapitoly. Snad se vám to bude líbit :) Kd bude pokračování, snad příští týden a pak se uvidí. Do konce ledna budu mít všeho moc. Ale pak budu mít času haba děj a v hlavě mám mnohem lepší nápad, doufám teda :D

(Aprille Note: Nikdo nic nestíhá, všichni toho mají habaděj, jsem šťastná že v tom nejsem sama =D Omlouvám se za zpoždění, tahle povídka mi na mail přišla už před hoooodně dlouhou dobou, ale.... no však už víte, sněhová kalamita... =D)

Don´t trust her, ´cause she´s not worthed it (2)

7. prosince 2010 v 17:31 | Aprille |  Long Tales
(A/N): Tak tohle je tááááááááááááková omluva, jakou svět ještě nezažil!!!! Napsala bych slova "omlouvám se" nejmíň na dvacet řádků, kdybych na to nebyla moc inteligentní... Takže ještě jednou - děsivě se omlouvám, že jsem tu nebyla, ale jak bůh stvořil elektrické vedení, tak ďábel stvořil sníh, který jej může zpřetrhat.... Takže jsem se celý týden nemohla připojit na internet ani na nic jiného, páč proud byl prostě v čudu... takže ještě nejmíň desetkrát se omlouvám a budu se snažit dohnat nahromaděné resty (zpropadenej život na horách!!!)