KOLEGOVÉ POVÍDKÁŘI - seznam dalších blogů, kde naleznete něco málo z tvorby o TVD =)

Please tell me you´re not about to kiss me right now (7)

21. září 2010 v 8:34 | Aprille |  Long Tales
(A/N): No tak co se týče téhle povídky a konkrétně téhle kapitoly, asi nemám nic, co bych dodala... Jinak ale čestně slibuji, že pokud nenastane apokalypsa, nespadne meteor nebo mi nekeksne počítač, tak vám sem zítra přihraju první kapitolu úplně nové povídky =) Včera jsem ji doopravovala =D


Takže jsem se dal zase do hledání. Po dlouhé a dlouhé a ještě delší cestě za poznáním už jsem alespoň věděl nějaké ty detaily. Například že Eleniny rodiče zemřeli při autonehodě a ona jediná přitom přežila. Ona sama bývala velice atraktivní a veselá, ale celá tragédie se na ní značně podepsala. Jinak i se svým problematickým bratrem Jeremym i náhradní matkou Jennou vyhcází celkem dobře. I když je ta nehoda na ní opravdu znát.
A pak jsem se samozřejmě stihl dozvědět, že Stefan je v tomhle městě v roli záhadného cizince, na kterého se přilepí každá holka v okruhu jednoho kilometru a on je přesto všechny ignoruje.
Až tedy na jednu - Elenu. Jediná, se kterou se baví déle jak jednu minutu a která ho něčím snad zaujmula.
No to je tedy překvapení! Protočil jsem oči nad tím zjištěním. Jen jsem si představil, co by na to řekla asi Mel se Samanthou ...
Byl jsem na průzkumu dokonce tak dlouho, že jsem tak úplně nestihl konec školy, takže jsem musel za Elenou až k jejímu domu.
A čekalo mě velice nepříjemné překvapení ...
U dveří postával Stefan a o něčem se s ní bavil. Pak Elena na chvíli zmizela někde v domě, načeš se zas objevila a vydala se i se Stefanem kamsi směrem k městu.
Fajn, alespoň zjistím, co tu vlastně hledá Stefan.
Pronásledoval jsem je až k nějaké pařbě u hřbitova. Páni, byla tu snad celá zdejší škola! Ale to je akorát dobře, vmísím se do davu.
Když už jsem je chvilku pozoroval, jak se ostýchavě baví u kraje celé akce, kde byl o něco větší klid, rozhodl jsem se trochu se přiblížit.
A stačilo mi jen něco málo z jejich rozhovoru, abych hned pochopil, co tu vlastně můj bratříček pohledává. Musel jsem se držet, abych se nerozesmál.
On se do ní normálně zamiloval!
Přímo to bilo do očí. Byl do ní blázen. A ona byla natolik rozpačitá, že bych skoro hádal, že on se jí líbí taky.
Znovu jsem se musel udržet, abych se nerozchechtal na celé kolo. Nemyslel jsem, že to bude až tak jednoduché!! Vlastně to tu celé pracuje pro mě a můj mistrovský plán. Stačí jen aby se spolu dali dohromady a já je pak zas rozdělil - pak už se Stefan nikdy ani neodváží vystrčit ten svůj nos ze své jeskyně! Hodlám ho připravit o všechno - úplně o všechno ... takže i o Elenu...
Ne že by mi to bylo nějak proti srsti.
Šel jsem za nimi. Stefan byl natolik zaujatý Elenou, že si mě nevšiml ani když jsem šel ani ne deset metrů za nimi - a to bez jakéhokoli krytí. Prostě si mě nevšímal - snažil se zabodovat u Eleny.
Nakonec jsem je dostopoval až k místnímu baru, kde se sešli ještě s dalšími několika lidmi - tuším, že jsem po hlase rozpoznal Caroline a dokonce i ty dva poškoláky, kteří se dnes ulili z francouzštiny.
Ale k mému zklamání se vlastně nebavili o ničem zajímavém - jen všední věci. Nakonec jsem neměl ani nic moc co dělat, protože jsem se dokonce ani nemohl kochat výhledem na krásnou Elenu, jelikož nejsem zase až tak velký sebevrah, abych si troufl jít rovnou i do toho baru, kde by mě mohl Stefan zvětřit tak ve dvouch vteřinách. Takže jsem stál opřený o zeď v jedné postraní uličce a poslouchal - ale vlastně jediné, co jsem mohl poslouchat, bylo, jak spolu Elena a Stefan vrkají.
Osobně jsem tomu nedával moc velké naděje. Jo jasně, Stefan není tak perfektní jako já - chybí mu vizáž i ta správná přitažlivost - a s tím se asi nedá nic dělat. A jestli mu to vyjde, nevydrží to dlouho - tím jsem si zcela jist, protože za prvé: silně pochybuju, že si Stefan uvědomuje, co je vlastně Elena za osobu (jasně, znám jí teprv dva dny, ale i z toho tichého pozorování o ní mám určitě mnohem ucelenější obraz než můj milý nesmělý bráška), za druhé: taková kráska jako je Elena určitě nezůstane s nudným Stefanem, a za třetí: už se o to hodlám sám moc dobře postarat, aby jim to nevydrželo.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 k@rin k@rin | 21. září 2010 v 17:26 | Reagovat

libi se mi to :-)
sem zvedava na tu zitrejsi kapitolovku :))

2 Kelly Kelly | 21. září 2010 v 19:15 | Reagovat

Krása...těším se na ni....(na tu povídku)

3 lucíí lucíí | 29. září 2010 v 17:59 | Reagovat

jojo já si ji du hnedka přečíííst...:p

4 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 20. října 2010 v 13:24 | Reagovat

Super

5 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 4. ledna 2011 v 21:59 | Reagovat

Máš to tu hezké

6 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 4. září 2011 v 5:23 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama