KOLEGOVÉ POVÍDKÁŘI - seznam dalších blogů, kde naleznete něco málo z tvorby o TVD =)

Please tell me you´re not about to kiss me right now (3)

8. září 2010 v 18:09 | Aprille |  Long Tales
(A/N): No tak po dlouhé době zase něco z mé tvorby =) Ja vim, že už vám dlouho slibuju dalši kapitolovku, jenže jsem si uvědomila, že by ta, co jsem měla už téměř dokončenou, potřebovala přece jenom ještě trochu mého času, takže ji ještě budu dopisovat, aby to pak alespoň trochu vypadalo =) Jinak jsem včera stvořila jednu jednorázovku, abych sem přidala alespoň něco mého vlastního, takže tu vám sem pošlu hned zítra =)


Dumal jsem ad tím dlouho - hodně dlouho a hodně těžce.
Pak jsem najednou zaregistroval, že školní pozemky znovu ožily a já si uvědomil, že odpolední vyučování už zřejmě skončilo.
Takže Katherine (nebo Elena, Caroline nebo Bonnie) bude muset jít domů. Což opravdu nevím, kam by Katherine měla jít.
V tu ránu mě napadl mistrovský plán.
Jestli je to Katherine, tak se nejlépe dozvím co tu dělá, když půjdu za ní a budu sledovat hezky z povzdálí každý její krok - třeba něco vypozoruju. Původně jsem sice měl v úmyslu stopovat Stefana, ale co je mi do Stefana, když je tu i Katherine?
A pak jsem ji zase uviděl. Vycházela ze dveří školy ... a nebyla sama. Doprovázel jí Stefan. Neslyšel jsem sice nic, co říkali, ale vypadalo to spíš ... eh, jak bych to nazval ... vypadalo to poněkud nesměle, spíš jako letmý rozhovor někoho, kdo se vidí potřetí v životě.
Tak to mě tedy už teprve naprosto zmátlo.
Buďto jsou to opravdu dobří herci, nebo se tu děje něco, co opravdu nechápu.
Pak se najednou Stefan s Katherine rozloučil a ona pokračovala sama. Šla ke svému autu, úplně normálně nastoupila a nastartovala.
Pronásledoval jsem jí celou cestu, co řídila, ale ani za tu dobu jsem nevypozoroval žádnou zvláštnost. Nakonec zahla ke krajnici u jednoho menšího rodiného domku.
Přikrčil jsem se za auto na druhé straně ulice. Vystoupla a mě si přitom vůbec nevšímala - samozřejmě, byl jsem taky schovaný, že?
... Ale pravdou je, že právě to mě poněkud nesedělo. Katherine by mě přece musela alespoň na chvilku zahlédnout, jak běžím za jejím autem, i když pro ostatní jsem neviditelný.
Jasně, dával jsem si sakra pozor, aby mě nezahlédla, a taky jsem si od ní dával pořádný odstup... ale že by mě nezahlédla nebo nezvětřila ani na chvilinku - ani nepojala podezření... že by se ani neotočila, aby se přesvědčila, že za ní nikdo není?
Ale třeba čeká na vhodnější okamžik, nebo něco takového. Vážně se chová nějak podivně. Opravdu jsem zmatený.
A v tu ránu najednou zafoukal mírný vítr z jejího směru - jen jemný podzimní větřík, ale já to přesto cítil.
Byla to její vůně. Krásná, sladká a lákající a ... lidská.
Byla člověk. To nemohla být Katherine. Málem mi ohromením spadla čelist. Původně jsem vlastně na tuhle možnost ani nepomyslel. Ale teď už mi dávalo všechno smysl.
Všechny ty Stefanovy ostražité pohledy a její divné chování.
Pane Bože, to je ale podoba!!!
Jak se tohle mohlo stát?
Kdo je tedy ta lidská dívka?
Jasně, Stefan se o ní zajímá, protože vypadá jako Katherinino dvojče, ale určitě už i on musel přijít na to, že ona není Katherine... Tak co tu ještě pohledává, jestliže tu byl jen kvůli tomu?
A pak mi to docvaklo.
Sakra.
Já jsem ale takový blbec! On tu není kvůli tomu, aby zase jednou žil normální život. On je tu kvůli ! Kvůli Caroline, Eleně nebo Bonnie nebo tak nějak!
To ona ho sem přivedla! Už jsem to všechno chápal.
A taky se mi v mém geniálním mozku rodil další mistrovský plán. Stefan se o tu dívku zajímal - a to zřejmě opravdu hodně ... Takže ... vlastně mám, co jsem zde hledal! Něco, na čem Stefanovi záleží a já to můžu zničit!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 8. září 2010 v 18:11 | Reagovat

tak to si přečtu :)

2 Bella Bella | Web | 8. září 2010 v 18:13 | Reagovat

wau krasny dess

3 ♥L*U*S*Y♥ ♥L*U*S*Y♥ | Web | 8. září 2010 v 18:15 | Reagovat

ahoj hlasla bys mi prosim na tehle adrese:
http://rajprodusi.blog.cz/1009/startuju-sonc#komentare
jsem tam jako L-U-S-Y ( Miley Cyrus)....dekuju a kdyby si potrebovala staci mi napsat na blog a ja pro tebe taky nekde hlasnu...papa :-)

4 VampirePetulQa ◄◄ VampirePetulQa ◄◄ | Web | 8. září 2010 v 18:18 | Reagovat

:))

5 k@rin k@rin | 8. září 2010 v 19:56 | Reagovat

no teda, moc se tesim na dalsi :-) skoda, ze uz je konec kapitoly :( Sem zvedava jak bude Damon nabalovat Elen nebo tak :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama