KOLEGOVÉ POVÍDKÁŘI - seznam dalších blogů, kde naleznete něco málo z tvorby o TVD =)

Září 2010

Cold Fire (6)

30. září 2010 v 18:46 | Danielle |  Long Tales
(A/N): Víte jak je těžky to psat v takové zimě? :D No, mě samotné přijde trochu zvláštní no :D nevím, jak jste na tom vy. :) :) :D...

(Aprille Note: Nečekané a fascinující =))

Cold Fire (5)

30. září 2010 v 18:02 | Danielle |  Long Tales
(A/N): Uff... :D no tak tohle byla trošku (možná víc :) ) delší kapitolka :) . Snažila jsem se do toho dát co nejvíc. Snad se mi to povedlo. :D

(Aprille Note: Krásná kapitola, víc k tomu říct nemůžu =))

Cold Fire (4)

29. září 2010 v 17:18 | Danielle |  Long Tales
(A/N): Tak a je tu další díl. Ke koncu trošku zajímavější a zvláštnější, ale doufám že bude stát za to :) :) :) :D

(Aprille Note: Fíííííha, to to letí!! =D Tahle kapitola se na mém emailu objevila už včera, ale to jsem byla poněkud zaměstnaná hledáním mé učebnice hebrejštiny, kterou jsem kamsi odložila a jako vždy zapomněla kam =D Každopádně se mi ta povídka od Danielle líbí čím dál tím víc a jen doufám, že si toto tempo, se kterým mě momentálně bombarduje kapitolami, hezky udrží =) Asi bych umřela, kdyby ne =D)

Please tell me you´re not about to kiss me right now (11)

29. září 2010 v 17:10 | Aprille |  Long Tales
(A/N): Takže další kaitola... No, řekla bych, ale nechce se mi to zjišťovat přesně, že jsme se dosali v téhle povídce asi tak někam za půlku =D Konkrétně v téhle kapitole jsem učinila menší časový krůček, no nic, doufám, že se i přes to bude líbit =)

Cold Fire (3)

28. září 2010 v 18:14 | Danielle |  Long Tales
(A/N): Tuhle povídku jsem dopisovala dneska ráno asi v... šest hodin :D Je možná trošku zmatená řečmi ostatních (podle mě zčásti) :D ale je to zase o krůček blíž k dalším a dalším povídkám. :) snad se bude líbit=))

(Aprille Note: Tak tahle kapitola mě totálně dostala XD Zvlášť ten konec =D)

Cold Fire (2)

28. září 2010 v 17:52 | Danielle |  Long Tales
(A/N): Tak jsem se tedy rozhodla dát to sem ještě dnes, protože jsem si s tím hodně pospíšila. Je to víc... jak bych to řekla? Myslím, že je to trochu víc napjatější, zajímavější, než byla první kapitola. Vložila jsem do toho pokud možno co nejvíce. Snad se to ještě bude líbit, zítra přidám další (dodávám, že nevím kdy :D) :D ... :D

(Aprille Note: Tenhle díl mi přišel na mail už včera, ale tou dobou už jsem nebyla k dispozici, takže se omlouvám, že to sem přidávám tak pozdě. Co se týče samotné povídky, jaksi mi došly definice pro "úžasné", "perfektní" a "dokonalé"...)

Covered by my face (3)

28. září 2010 v 11:08 | Aprille |  Long Tales
(A/N): Chudák Elena =D V téhle povídce jsem jí do hlavy nasadila pořádný zmatek =D Ale to nic, však ona to přežije =D
PS: Na žádosti jsem přidala dodatek k povídce Round around myself on carneval =)

Cold Fire

27. září 2010 v 16:25 | Danielle |  Long Tales
Title: Cold Fire
Author: Danielle
About: Tato povídka vypráví příběh Margaret, Eleniny sestry, která se postupně stala její "malou" kopií. Poslední tři roky strávila na škole v Anglii a vrací se za Jennou a Elenou zpět do Mystic Falls. Dostane se ale do situace, kdy má Elena přítele Stefana a v okolí se vyskytuje ještě jeden "člověk"… Damon. S tím Margaret sdílí svůj smyl pro humor a sarkasmus. Jenže Margaret pozná, že nejsou lidmi. Jak je to možné? Ale všechno se mění. Začínají se jí zdát sny, kterým nemůže nijak zabránit a které ji tíží na srdci. Ale hlavně, které se DĚJÍ. . A tak se nakonec se svými obavami svěří Damonovi. Nemůže si pomoci, ale vidí v něm velikou důvěru a během pár týdnů si spolu vytvoří docela skvělý vztah. Damona velice zajímá a poprvé po dlouhých letech se začíná starat i o něco jiného než o sebe a pociťuje opravdový strach o milujícího. Jenomže jejich sblížení se občas nelíbí Eleně a Stefanovi. Co se vyvine mezi Margaret a Damonem? Ona ví, jaký ve skutečnosti je. Ublížený, zmatený a osamělý! Jenže je tu ještě další problém: Jak to dostat na povrch?
Author Note: Slova úvodem?? No, nevím. Tuhle povídku jsem začala psát včera, takže se doufám bude líbit. Nechtěla jsem zase rozvíjet obvyklý trojúhelník Stefan/Elena/Damon, i když jsem rozhodně pro aby to tak v seriále dopadlo, takže jsem se rozhodla pro něco trochu… jiného:D Vím, že v seriálu nebyla žádná Margaret a že v knížce nebylo řečí o tom, že by už studovala, protože byla trochu moc malá na to, aby se ještě mohla rozhodnout. Ale je to povídka, nemělo by být všechno podle pravdy! :D No, další kapitolky budu přidávat postupně, asi každý druhý či třetí den, jak mi to bude ladit se školou:D

(Aprille Note: No však vy už všichni víte, jak strašně si cením skvělých nápadů =D A tohle je fakt... fakt... fakt... eh? =D vlastně ani nevím jak to nazvat =D Strašně se mi líbí ten nápad. Je fajn, když to tu není jen samá Elena =D)

The future starts today, not tomorrow (5)

27. září 2010 v 10:01 | Brandy |  Long Tales
(A/N): Pokračujeme:) Psala jsem to v biologii - možná naleznete pár obratů z biologie člověka:D Za chyby se omlouvám, moc jsem to nekontrolovala.

(Aprille Note: Tak při téhle kapitole se mi málem povedlo slítnout na podlahu smíchy =D A to je co říct vzhledem k tomu, že sedím na podlaze s notebookem na klíně =D Suprózní kapitola, vážně =))


Please tell me you´re not about to kiss me right now (10)

27. září 2010 v 9:42 | Aprille |  Long Tales
(A/N): Fájn, fáááááájn!!! Tak jsem se snažila být stejně škodolibá jako scénáristi v seriálu a nechat vás na tento díl čekat tochu déle, jenže.... No jo, hádám, že mi to prostě nejde =D Stejně tak jsem se snažila už jen povídku Covered by my face přidávat po jednotlivých dílech vždy po týdnu, jenže jsem to nějak nevydržela =D Teď se usilovně snažím ji přidávat alespoň jednou za tři dny, ale zdá se mi, že nakonec to bude zase ob den noo... =D Neptejte se proč, nevím, asi jsem mentálně nezdravá =D

The Vampire Diaries: Navždy upírom (5)

26. září 2010 v 10:02 | Kucko |  Long Tales
(A/N): Ďalšiu kapitolu posielam trochu skôr, lebo mi je jasné, že ak by som ju neposlala dnes, tak potom už iba na druhý týžden v piatok a to sa mi zdá trochu nefér. :-)) Ohľadom tejto kapitoly...no, z mojej strany nič moc, ale práve táto kapitola je dosť dôležitá, pretože v nej nastane zlom a dej sa potom začne zamotávať. Tak teda príjemné čítanie :-))

(Aprille Note: WOW =O)

Covered by my face (2)

25. září 2010 v 10:49 | Aprille |  Long Tales
(A/N): No, jen jsem se chtěla zmínit, že u téhle povídky jsem se snažila zapojit taky nějaký vnější děj =) Chápete, aby se to pořád netočilo jen kolem Eleny a jejích problémů okolo Salvatorových bratrů...
Snad se to bude líbit =)

Hate or Love (12)

24. září 2010 v 16:38 | LanQka |  Long Tales
(Aprille Note: Uuuuuuuuu!! Suprózní kapitola =D Víc se říct nedá, uvidíte sami)

The Vampire Diaries: Navždy upírom (4)

24. září 2010 v 16:27 | Kucko |  Long Tales
(A/N): Takže po dlhom čase konečne posielam ďalšiu kapitolu. Výhovorky sú rovnaké ako minule, takže ich nebudem znova opakovať. :-)) Čo sa týka konkrétne kapitoly, tak táto je trochu dlhšia, pretože som tam zakomponovala Stefanove spomienky, čo je vlastne ,,stručne" zhrnutý obsah prvých štyroch kníh, sem-tam možno s drobnými odchýlkami. Čiže táto kapitola je tak trochu ako flasback a veľa vecí sa v nej neudeje, no inak by som sa nedokázala pohnúť ďalej v deji, ale aj tak dúfam že sa bude aspoň trochu páčiť.

(Aprille Note: Eh =) Když jsem četla, že je tahle kapitola trochu delší, rozhodně  jsem nečekala takhle delší =D Ale je úžasná... moc děkuji, Kucko, že ji pro nás píšeš =))

Please tell me you´re not about to kiss me right now (9)

24. září 2010 v 10:28 | Aprille |  Long Tales
(A/N): Ou yeah!! Tak jsem tady s další kapitolou =D Přesně jak jsem slíbila =D (vlastně neslíbila, ale chtěla jsem =D) Tenhle díl je jinak vážně kraťoulinkej, ale tak coooo noooo =D Stejně se dneska budete všichni dívat na nový díl seriálu =D (já taky, právě se na to chystám =D)
PS: Jinak považuji za celkem užitečné oznámit vám, že pokračování povídky Dont Trust BUDE!! =D ...Akorát ještě nevím kdy =D Už mám pět stránek ve wordu a děj mám taky celkem promyšlenej, jen aby ten čas ještě byl =D

Magical Mermaid (3)

24. září 2010 v 9:13 | Asha |  Long Tales
(Aprille Note: Asi už je nuda ode mě slyšet další a další pochvaly, co? =D No nic, stejně si je budete muset vyslechnout (přečíst??) =D Tahle povídka dokáže ukrutně vtáhnout do děje =D)

Please tell me you´re not about to kiss me right now (8)

23. září 2010 v 11:05 | Aprille |  Long Tales
(A/N): No!!! Původně jsem chtěla tuhle kapitolu přidávat až zítra, ale tak co... svět se nezhroutí =D Ta příští je mimochodem dost krátká, takže možná zítra, ale psssst!! Nic neslibuju =D

Covered by my face

22. září 2010 v 8:24 | Aprille |  Long Tales
Title: Covered by my face
Author: Aprille
About: V okolí Mystic Falls se potlouká nějaký neznámý upír, který, jak se tak zdá, jde Eleně po krku a ona tak musí veškerý svůj čas trávit hezky v bezpečí schovaná ve Stefanově domě, Stefan samotný se mezitím s Damonem snaží neznámého odhalit, ale... Co se stane, když jsou do toho zamotaná tajemství a lži?
Author Note: Tak tady je ta slibovaná povídka =D Docela jsem se s ní rozepsala, takže se obávám, že se jí nějakej ten čas nezbavíte =D Jinak původně to mělo navazovat asi tak na dvanáctý díl první série seriálu, kdy se v Mystic Falls objevil ten neznámý upír, co šel po Eleně, ale nakonec jsem se rozhodla, že to bude lepší, když si to bude držet vlastní linii - ale kdo by se potřeboval držet nějakého kontextu, asi by to klidně na tu episodu mohlo navazovat... =) Taky jsem se snažila tentokrát ty kapitoly trochu prodloužit =) Konkrétněji jsem se to snažila sjednotit tak nějak na dvě stránky ve Wordu, ale... eh... noooo... třeba zrovna ta první kapitola je zhruba tak ještě o jednu stránku delší a pak je tam taky nějaká řádka kapitol, které mají zase téměř o stránku míň... =D=D Nakonec jsem se prostě musela podřídit ději, nooo =D
Doufám, že se bude líbit =D

Please tell me you´re not about to kiss me right now (7)

21. září 2010 v 8:34 | Aprille |  Long Tales
(A/N): No tak co se týče téhle povídky a konkrétně téhle kapitoly, asi nemám nic, co bych dodala... Jinak ale čestně slibuji, že pokud nenastane apokalypsa, nespadne meteor nebo mi nekeksne počítač, tak vám sem zítra přihraju první kapitolu úplně nové povídky =) Včera jsem ji doopravovala =D

Hate or Love (11)

21. září 2010 v 8:25 | LanQka |  Long Tales
(Aprille Note: Jsem napnutá jak dědovy kšandy!!! Honem další kapitolu!!! =D)