KOLEGOVÉ POVÍDKÁŘI - seznam dalších blogů, kde naleznete něco málo z tvorby o TVD =)

www.bitch.com - Epilog

21. srpna 2010 v 12:13 | Aprille |  Long Tales
(A/N): No tak tady je ještě ten epilog =D Není to nic dlouhého, prostě jen takový doslov, abych nemusela tlouct hlavou o zeď, že jsem zavraždila hlavní postavu - to já občas dělám, když se mi povídka vymkne z ruky XDXDXD


Eh? Je tohle vítr, co cítím?
Otevřela jsem oči.
Přímo nade mnou se vznášela dokonalá šedá obloha.
"Eleno! Slyšíš mě? Eleno, musíš hned vstát! Okamžitě!" Eh? Ta obloha mluví? Chvíli jsem byla zmatená jak kotě v kýblu - co je to za divnej svět?
A pak mi to došlo.
"Damone?!," okamžitě jsem byla totálně vzhůru.
"Uf," oddechl si upřímě a až nopřirozeně starostlivě - co se děje? Je tohle nebe?
Pak je to ale vážně podivné nebe. Byla jsem stále v mém pokoji - všechno bylo stejné jako když jsem sem ulehala nadopovaná práškama a čekala na tu útěchu náruče smrti a Damon klečel těsně vedle mě mezi mými peřinami a zíral na mě, jakobych měla za chvilku vybuchnout.
Ono to nezabralo? Tázavě jsem se podívala na Damona - co by on dělal v nebi?
"Právě že ano," povzdechl si s nějakým zvláštním náznakem smutku Damon - ani jsem si neuvědomila, že jsem to řekla nahlas. Ne - vážně - to je divné nebe, když do něj pustili I Damona … Nebo jsem v pekle?
A kde je kotel? A dříví? A čerti? … Vždycky jsem si jako malá chtěla šáhnout na pravý čertí kožich …
A pak jsem to pochopila.
"Ah," vykulila jsem překvapeně oči. Já jsem upír?
"Bohužel jsem už nemohl nic dělat," řekl zase s tím zvláštním smutkem Damon a já se opět podivila, že jsem svou větu řekla nahlas. "Ale za chvíli nebudeš, jestli tu ještě chvilku zůstaneš," poznamenal pak ještě a tentokrát už zase tím svým starým známým "Damonovským" způsobem s takovým tím úchvatným ucuknutím v koutku úst.
Počkat! Cože?! Já jsem upír?! Teprv teď mi to vlastně došlo.
Skoro jako by věděl na co myslím,"Mělas v sobě mou krev, vzpomínáš?," nebo jsem to zase řekla nahlas?
Sakra! Měl pravdu! Poplašeně jsem se na něj zase zadívala. Vypadal dost netrpělivě.
"Proč jsi tu?," chtěla jsem vědět a upřela jsem na něj svůj upíří zrak.
Protočil oči v sloup,"Protože za několik minut se rozednívá a ty seš novorozený úpír!,"a v jeho hlase zaznívaly pěkné známky rozčilení. "Navíc vedle v pokoji spí tvůj drahý bráška a hned dole Jenna a z těch si svojí první svačinku snad udělat nechceš, nebo ano?," vypadalo to, že už nade mnou vážne ztrácí nervy, zprudka mě vytáhl na nohy a už byl na půl cestě k oknu, když jsem se vzpříčila.
"Ne!," zastavila jsem se a on na mě upřel svůj šedivý netrpělivý zrak. "To jsem nemyslela - proč jsi tady, když … no … po tom co se stalo v lese," na to jsem vážně chtěla znát odpověď. To mu za to ještě stojím? Bylo mi úplně jedno, jestli shořím na popel - proč se o mě ještě stará, když jsem mu tak ublížila?
Povzdechl si a jeho spěch se zdál na chvíli maličko povadnout. Jemně mě vzal za obě ruce a zpříma a naléhavě se mi zahleděl do očí. "Když ti to povím - půjdeš se mnou?," zeptal se namísto odpověděi, ale mě asi nic jiného nezbývalo - přikývla jsem - co jiného, moje vlastní tělo mě neposlouchalo, co bych jinak měla dělat? Bez váhání mě vzal do náručí a už jsme byli u okna.
"Protože tě miluju," zašeptal mi do ucha mezi šuměním větru vanoucího zvenčí.
 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lovedayss Lovedayss | Web | 21. srpna 2010 v 16:18 | Reagovat

Tak... povídku jsem celou dočetla a opravdu moc se mi líbila.....:)) ♥ Jen by mě zajímalo jak se na to tvářila Elena... na to co jí Damon řekl teď na konci :DD

2 k@rin k@rin | 11. září 2010 v 16:59 | Reagovat

moc hezke :-)

3 Kristýna Kristýna | 18. října 2010 v 1:00 | Reagovat

pokud někdo dl míň jak 5 hvětdiček tak neumíčíst, ............protože JE TO DOKONALÝ <3 ... moc moc krásný :) .. děkuji ;)

4 Lexi Lexi | 10. listopadu 2010 v 20:06 | Reagovat

Ten koniec je najlepší:D

5 misha misha | 1. ledna 2011 v 13:28 | Reagovat

rekla sis o kritiku-mas ji mit:):ten konec bych asi udelala jinak(pac bych ji nechala umrit nebo samotnou=aby to melo nejakej poucujici dopad:))ale jinak se mi moc libi to tvoje liceni a popisy,pac je to takovy dost realisticky(kdyz pominem upiry.of corse:)a taky malicko sileny..ale me to bavi!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama