KOLEGOVÉ POVÍDKÁŘI - seznam dalších blogů, kde naleznete něco málo z tvorby o TVD =)

www.bitch.com (3)

3. srpna 2010 v 10:11 | Aprille |  Long Tales
(A/N): No jo no =) Já vím, že na den je jedna taková krátká kapitola trochu mámo =) Navíc u nás už zase prší, takže se třeba uvolím sem ještě dnes přidat jednu z těch dvou jednorázovek, které jsem sesmolila a ještě si nenašla čas je pravopisně překontrolovat (ach, ten pravopis!) - ale stejně je to úspěch první úrovně, že se Aprille konečně podařilo napsat jednokapitolovku =D


V mžiku jsem byla oblečená do mé super módní a super svůdné sukně a nového topu, který se zdál snad ještě miniaturnější než ta sukně. Poslední pohled v zrcadle …
Perfekt, takhle podlehne každý.
A už jsem spěchala do Grillu. Bože, jak já jsem se těšila, až se zrovinka před ním objevím zrovna v tomhle topu a téhle sukni.
Jen jsem ještě doufala, že si tu sněhobílou sukni někde nezamažu. Ale na to bych snad ani neměla čas, na to jsem moc pospíchala vstříc mému … eh? Klukovi snů? To je, obávám se, málo.
Vrazila jsem do dveří s takovou vervou, že mi chvilku trvalo, než jsem dokázala zabrzdit. Rozhlédla jsem se. Někde tu musí být. Srdce mi bilo jako splašené.
A taky že byl. Postával v zadní části restaurace u biliárového stolu. Zrovna když jsem na něj pohlédla, zvedl I on pohled od míření a naše oči se setkaly. Zase ten neodolatelný úsměv.
Zhluboka jsem se nadechla a zamířila k němu.
"Ahoj,"bože, takhle znervóznit mě dokáže jedině on. Třásla se mi kolena.
Napřímil se a opřel o tágo. "Hmm, takže jsi přišla," konstatoval s lehkým, ale naprosto a totálně dokonalým úsměvěm.
"Já … Nějak jsem si nemohla pomoct." To nebyla lež.
Pohodil hlavou a neposlušné vlasy, které se mu přimotaly do výhledu tím odstranil z cesty. I ten jeden jediný nonšalantní pohyb mě dokázala přivést k šílenství.
"Nezahraješ si?," podával mi tágo s potutelným úsměvem na rtech. Och, Bože, ty rty!!!
"Moc ráda," nahodila jsem jeden ze svých nejlepších úsměvů a tágo si od něj vzala. Urputně jsem se snažila přimět sama sebe alespoň trochu se uklidnit.
Sklonila jsem se k prvnímu tahu.
"Takže … Co dělá slavná Elena Gilbertová o věčerech jako je tento?," nadhodil Damon s lehkým úsměvem.
"Nic zajímavého,"snažila jsem se, aby to vyznělo provokativně nebo alespoň třeba lhostejně.
"Tomu nevěřím," utrousil s úšklebkem, který by mě dokázal doslova srazit na kolena, kdybych na něj nebyla připravená. Teď už jsem si naštěstí byla dost bobře vědoma toho, že ten se kterým se tu teď bavím je ten nejúchvatnější NĚKDO na světě, takže na něco, jako jsou dechberoucí úsměvy jsem byla defakto připravená.
"Tak věř," Ano! Konečně flirtuju! "Dosud se v mém životě objevilo jen pár zajímavých věcí," tím jsem samozřejmě chtěla zdůraznit jeho neobyčejnost. A rozhodně jsem v tu chvíli nemyslela na upíry ani světlochránící prsteny a tak dále, které se staly nepostradatelnou součástí mého "nezajímavého" života zrovna od doby, kdy jsem začala chodit zrovinka se Stefanem.
Sakra. Stefan.
"No, podle toho, co jsem se doslechl, je tvůj život zajímavý až až," zase ten úsměv.
Čert vem Stefana.
"Vážně? A co všechno jsi slyšel?," to mě upřímě zajímalo. Doufám, že o Stefanovi moc ne. Nejlépe nic.
"Například … že jsi široko daleko ta nejhezčí a nejzajímavější osoba ..."
Uh, přišlo mi celkem vhod, že jsem byla zrovna na tahu, takže jsem se mohla sklonit a nebylo vidět jak se červenám. Červená rozhodně neladila k mému azurovému topu.
"... Nebo že by rozhodně nebylo rozumné ti v něčem odporovat ..." Fajn, moje tvrdohlavost je zřejmě legendární. Muselo na mě být vidět, jak horečně přemýšlím, protože Damon po mě hodil jedním ze svých dokonalých úsměvů a pospíšil si mě ujistit,"Neboj, nechystám se v ničem ti odporovat."
Tak to doufám, že ne, pomyslela jsem si. "V tom případě ti nebude vadit, když si tě přivlastním na celý zbytek večera?," jojo, když nevíš co by, zaútoč přímým úderem.
Zasmál se a zvuk jeho smíchu mi vyhnal všechny myšlenky z hlavy. "Ne, to rozhodně nebude," připustil a sklonil se ke svému tahu. Pozorovala jsem ho s nejvyšší pozorností, aby mi snad neunikl ani jeden jeho dokoalý pohyb. " … Taky jsem slyšel o …," úmyslně to natáhnul a já byla celá zvědavá, co chce vlastně říct ,"...O Stefanovi."
Ups.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama