KOLEGOVÉ POVÍDKÁŘI - seznam dalších blogů, kde naleznete něco málo z tvorby o TVD =)

www.bitch.com (12)

19. srpna 2010 v 8:35 | Aprille |  Long Tales
(A/N): Uf, tak už taky předposlední kapitola =D Jinak mě to vážně mrzí, ale ten net blbne pořád a fakt nevím, jak to bude zvládat zítra nebo jestli se nevypne už teď, až budu přidávat tenhle článek =( Takže to prosím berte trochu s rezervou, jo? =) Jinak tahle kapitola je vážně kraťoučká, za což se vám omlouvám, ale děj si to prostě takhle vyžádal a proti tomu jsem já krátká =D Další díl i s epilogem se pokusím přidat zítra, jestli to půjde =D


"Stefane? C-c-cože?," vypadlo ze mě, protože jsem bya až moc "nechápající", abych se zmohla na něco inteligentnějšího, jako například "Uf, dej ty pracky pryč, úchyle!, čímž by se mi možná ještě něco málo povedlo zachránit, ale díky mému trolímu já... Které si ještě zabouchalo další hřebíček, když pokračovalo,"V-vy se znáte?... Jak...?"
"Jistě že se známe," přisvědčil jako nic Damon, který z té situace zjevně nebyl zas tak na větvi. "... Je to můj bratr."
Cooooožeeeeee?
Vykulila jsem na něj oči a la vypouklá ryba.
Pak se konečně vzpamatoval Stefan a na jeho výraz se změnil z vyjeveného na zuřivý.
Ajaj.
"CO TU DĚLÁŠ?!,"zařval na Damona, jakoby tomu ještě stále nemohl uvěřit.
"Všední věci...," protáhl bez zájmu Damon a pokrčil rameny.
Teď jsem se zase vzpamatovala já, "P-počkej," chytla jsem Damona za zápěstí a zřejmě silou vůle znovu otočila směrem ke mě. "Jak to, žes mi neřekl, že STEFAN je tvůj bratr?!," vyjela jsem na něj se stupňováním hlasu až do jekotu a periferním viděním jsem ještě zahlédla Stefanův nevěřícný výraz v obličeji a zaražené zalapání po dechu.
"Neptala ses!," bránil se úplně samozřejmě Damon, což mě naštvalo ještě víc. Stefan za ním ještě jednou zalapal po dechu, pak si začal třít spánky, jakoby ho bolela hlava a s dalším nevěřícným zakroucením hlavy se pomalu a jakoby malátně vydal zpět odkud přišel.
Co teď?! Sakra! Vždyť mi neřekl ani o tom že má vůbec bratra! A …
Věnovala jsem ještě jeden pohled Damonovi a pak zakřičela," Stefane! Stefane, počkej!," a už jsem byla jen několik kroků od něj, když se náhle zase otočil, zuřivý a nepřístupný výraz v očích.
"TY! TY se ke mě ani nepřibližuj!," zařval a já pochopila, že jsem šlápla opravdu hoooodně za čáru a že jsem momentálně ještě docela šťasný člověk, že ještě neležím v márnici. Nicméně moje naivní já nehodlalo jen tak Stefana zahodit za hlavu.
"Ne, ne, počkej," snažila jsem se ho až žalostně zastavit," Já ti to vysvětlím!," I když jsem upřímě nevěděla, co že to chci vlastně vysvětlovat.
A Stefan byl zřejmě toho samého názoru. "CO - Co chceš vysvětlovat?!," zakřičel zase s nepokrytým vztekem a zklamáním v očích. Když jsem mlčela, pohrdlivě si odfrkl," Věděl jsem to," věnoval mi takový ten pohled, který dá člověku jasně najevo, že vámi na nejvyšší míře pohrdá. "Děvko," zasyčel na mě skrze zuby a pak mě laskavě nechal totálně ohromenou a nešťastnou stát samotnou mezi stromy.
Řekl mi děvko, promítalo se v mé dosud zmatené mysli, on mě vážně nazval děvkou. Pohrdá mnou a jsem pro něj děvka. A nejhorší na tom bylo, že jsem věděla, že si to zasloužím, to a ještě mnohem víc. Ale pořád jsem se z toho ještě pořádně nevzpamatovala.
"On... on mi vážně řekl děvko," vydechla jsem jen tak pro sebe a ohroměně zírala na mech pode mnou.
"Eleno...," zazněl za mnou Damonův tichý hlas, a mě v tu chvíli bylo úplně jedno, že mě zřejmě chtěl jen uklidnit a utišit.
Byla to jeho vina!! Jen jeho! To on, to všechno on!
Zprudka jsem se na něj otočila a jsem si jistá, že jsem pohledem přímo metala blesky.
"Jdi - Jdi ode mě dál," doporučila jsem mu velice zostra a velice krutě skrze zuby. Provrtala jsem ho mým nejlepším vražedným pohledem - Všechno zničil! Nezaslouží si už ani jeden můj pohled! Je to všechno pryč...
Pak jsem se se slzami v očích zprudka otočila zpět k cestě a s brekem utekla domů, jako malé dítě.
A ještě horší na tom bylo, že jsem někde tam v koutku duše věděla, že ani já si nezasloužím jeho, protože to já jsem se na jeho lep chytla jak naivní skřivánek do pastičky na myši.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 April^^ April^^ | Web | 20. srpna 2010 v 16:43 | Reagovat

Je to napínavé! Som nekonečne zvedavá, ako to vlastne skončí :D Teda, skôr s kým skončí :D
Ale Stefan jej odpustí... nie?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama