KOLEGOVÉ POVÍDKÁŘI - seznam dalších blogů, kde naleznete něco málo z tvorby o TVD =)

www.bitch.com (10)

15. srpna 2010 v 9:37 | Aprille |  Long Tales
(A/N): Tak abyste věděli, tak tahle kapitola je z téhle povídky moje úplně nejoblíbenější =D No tak snad se bude líbit i vám... =D


"Co si o sobě sakra myslíš?!," rozkřikla se a já v duchu proklela Damona do gumový kačenky, protože jsem si právě uvědomila, že tím svým vysoce taktickým úsměvem sice vysekal z průšvihu sebe, ale mě Jenna ještě stále vykuchat může. (Prosím, prosím, že neumí číst myšlenky a nikdy, nikdy, nikdy se nedozví, že jsem ho proklela do gumový kačenky!!!)
Když jsem chvíli zahanbeně mlčela - možná protože se konečně ke slovu dostalo taky moje nové rozumné já, které si uvědomilo, že asi trochu přepísklo - Jenna se zdála mírně uklidnit. Zhluboka se nadechla a zase vydechla. "Dobře, teď se nebudu ptát, protože mám tak za deset minut schůzku s Alarikem, ale JEDNOU bych opravdu ráda věděla důvod přítomnosti toho nejhezčího a nejúžasnějšího muže na světě v tvé posteli, když nám za dveřmi stepuje tvůj oficiální kluk," řekla, mrštila po mě takovým tím výchovným ostrým pohledem, který ovšem neměl takový dopad jaký měl mít, jelikož mou pozornost odvedlo zdůraznění na slově "tvé" posteli, v důsledku čehož jsem dospěla k přesvědčení, že Jenna momentálně lituje, že se s Alarickem kdy dávala dohromady a mnohem radši by byla, kdyby se ten "nejúžasnější muž na světě" nacházel v její posteli. Naštěstí jsem se ale udržela a začla se zuřivě culit až když už byla pryč.
Pak mi ovšem úsměv zase hezky na tváři zmrznul do jakéhosi komického vyděšeného pavýrazu (jak jsem se dozvěděla při pohledu do zrcadla).
A proč? No asi zhruba protože si moje racionální já (které v poslední době zrovna neoplývalo racionálností) si právě uvědomilo, že chybělo takhle maličko a skutečně (a opravdu skutečně) jsem podvedla Stefana se zcela neznámým upírem, kterého neznám ani dva týdny - I když jde nepochybně o toho nejúžasnějšího upíra vůbec a-
Zmlkni, ty zvrhlíku tam uvnitř mě!!!
Fajn uklidni se, bude to dobrý, půjdeš dnes na tu venkovní párty a Stefanovi se přiznáš - nebo alespoň naznačíš, že jsi možná nebyla tak úplně až tak moc vůbec věrná...
Hmmm. Sakra. Kde je tady nejbižší květinářství? A dřevník? (tím myslím toho, co vyrábí rakve, ale úplně mi v tom stresu vypadlo to slovo)
Ne, vážně, tohle byl blbej nápad - ještě jeden takovej a skončím na dně jezera s takovou hezkou železnou kuličkou u nohy.
Je jedno, jak strašně hodně chce být moje hodné já upřímné a férové, tohle se nikdy nesmí dostat dál než nikam.
Takže jedno po druhém.... Jenna? V pohodě, z červené zóny už jsem venku. Stefan? Neví, zatím taky v pohodě, takže si to nesmím pokazit. Damon? ….hmmm.... Damon....
….
Ne, ne, ne, ne, ne! Ticho - já tě neslýýýýýýšííííííííííííííííím!!!
… ? Už? … Fajn, tak já budu pokračovat … Co ta párty? Odreagování? A bude tam Stefan … Budu moct napravit ty dlouhé dny, kdy jsem na něj kašlala (a ulevit svému svědomí).
(Ta horší část mě: Jakému svědomí?)
(Ta druhá - a hodně malinkatá - část mě: A nebude tam Damon …)
(Ta horší část: … Což je škoda...)
(Ta druhá část: … Ale nebude mě kdo svádět, takže …)
Fajn, jdu tam!
(Ta horší část: Třeba se tam Damon nakonec objeví...)
(Ta druhá část: ...Snad...)
(Já: Ach jo...)
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kristýna Kristýna | 17. října 2010 v 23:49 | Reagovat

tak tady nešel přehlídnout ten humor :D ..... Damon? .... hmm...Damon ... :D

2 Lexi Lexi | 10. listopadu 2010 v 19:54 | Reagovat

Ten humor nemal chybu to ako prekliala Damona na gumovú kačenku :-)

3 Nelly /ELL/ Nelly /ELL/ | Web | 8. února 2011 v 17:36 | Reagovat

Táto časť nemala chybu..!:D :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama