KOLEGOVÉ POVÍDKÁŘI - seznam dalších blogů, kde naleznete něco málo z tvorby o TVD =)

Round around myself on carneval (2)

5. srpna 2010 v 10:09 | Aprille |  Short Tales
(A/N): Tak tady je ta slibovaná druhá část =) Doufám, že se nikomu nebude příčit, jak jsem si to vymyslela =D A komu se nebude líbit, že v téhle povídce "tak trochu nejsem konkrétní", tak si zbytek může domyslet sám =D
PS: Pochopíte... =D


Jen několik minut po tom zákeřném Binniině tahu jsem si všimla i nějakého modrého záblesku, takže Bonnie už se zřejmě do tance zapojila taky - ale dál už jsem na to neměla čas myslet, protože jsem za prvé měla mírné potíže s tanečními kroky, které jsem tak úplně neuměla, a za druhé mi můj příští tanečník dokázal šlápnout asi tak třikrát za sekundu na nohu - tak si to tedy přepočítejte do těch osmi minut.
U toho příštího, u kterého jsem si nebyla jistá, jestli jde za skřeta nebo za skřítka, už jsem taneční kroky zvládala trochu líp a u toho ještě dalšího, co vyadal trochu jako Shrek, už mě to dokonce i začlo trochu bavit. Na chvíli se mi dokonce poštěstilo a vyšla na mě řada s nějakým upírem, který vypadal trochu jako Edward ze Stmívání. To jsem si docela užila. K mé smůle ovšem nebyl moc výřečný.
Pak jsem ale zase musela o jednoho dál, takže jsem přistála v objetí nějakého mudrce či Turka nebo tak něco, který mě ihned zaplavil vlnou otázek různého druhu, v důsledku čehož jsem byla velice ráda, že se kolo pohlo dál a já už tančila se Sherlockem Holmesem. To se mi taky docela líbilo - i když pravda, byl poněkud zamlklý. Ten nedostatek mluvy mi pak bohatě nahradil můj příští partner, který se jevil z největší části jako kříženec mezi ovcí a mimozemšťaněm, u kterého jsem docela s jistotou dokázala říct, že je to jeden kluk z béčka. Asi bych umřela na přežvanění, kdyby se kolo zase neotočilo a já neskončila s panem Úžasňákem. Po několika dalších už jsem se modlila, ať už na mě proboha vyjde někdo hezký nebo alespoň sympatický.
... Já vím, jsem povrchní, ale co se dá dělat.
Přinejlepším jsem ale nakonec přistála v náruči Mattovi, coby Supermanovi, takže alespoň něco. Nutně jsem se musela zeptat, kdo všechno tu ještě tancuje, na co se mám ještě připravit. Tancoval už dýl než já a asi mu už nedělalo problém zárověň se ohlížet kolem a tancovat.
"Už jsi tancovala s tou ovcí?," zeptal se mě nenápadně.
"Jo - nechci si tu zkušenost zopakovat," odpověděla jsem upřímě. Vrhla jsem na něj naléhavý pohled. Protočil oči v sloup.
"No jo, viděl jsem tu Tylera, když jinak nedáš. A ještě někde tu byli takoví tři maníci, co byli za tři mušketýry - přinejmenším jeden by se ti mohl líbit," mrknul na mě a já si oddechla - alespoň někdo. "Jo! A abyh nezapoměl!," vzpoměl si najednou ještě Matt. "Dej pozor na Anakina Skywalkera - toho z hvězdných válek - šlape na nohy a je to fakt nebezpečný, tancoval jsem s jednou baletkou jenom vedle něj a mám nohy jak placky," zazubil se na mě a já zezelenala.
"Jo a ještě ten v černým by se ti mohl líbit," zazubil se na mě znova a ja jsem se už už chtěla vyptavat na podrobnosti, když jsem najednou přistála v naruči Zorra Mstitele - počítám, že to byl právě ten černý, o kterém se zmiňoval Superman.
Usmál se na mě,"Že bych konečně narazil na správnou partnerku?," utrousil v řečnické otázce a já zpoza jeho černé masky viděla jen rošťácký úšklebek, při němž se mi roztřepala kolena jako nanuk na špejli. Matt měl pravdu, tenhle by se mi OPRAVDU mohl líbit. A i Zorro měl pravdu - vždyť jsem šla přeci za Elenu, ne?
Nicméně jsem na sobě nechtěla dát znát, jak moc v duchu slintám nad tou jeho černou košilí a úchvatným úsměvem,"To pochybuju, Elena by se nikdy nepovažovala za správnou pro nikoho," ten film jsem viděla nejmíň čtyřikrát a moc dobře jsem věděla, že Elena by mu na ten jeho úsměv hned tak neskočila - takže já taky ne. (i když to bylo setsakramensky těžký!)
"V tom případě mě bude muset Elena ještě poznat," ušklíbl se Zorro a doplnil to dalším úchvatným úsměvem - sakra, neklepej se tolik, nebo se prozradíš!!!
"Elena nemá chuť poznávat namyšlené frajírky," protože by je nejradši rovnou zulíbala, ale to už jsem raději neříkala.
"Tak to pozná velice ráda,"zaculil se můj Zorro pod maskou - a Elena by ho v tu chvíli nejradši popadla a vlepila mu dlouhou a vášnivou pusu ( a mě to mluvení ve třetí osobě začíná lézt na mozek).
"Proč by měla?," snažila jsem se udržet vyrovnaný, pokud možno lhostejný a stabilní hlas, ale při každém dalším jeho úsměvu se hroutil jak domeček z karet a stejně tak se hroutily moje rozklepaný klena. A Zorro měl zřejmě moc dobrý postřech, takže mě přidržel dřív, než jsem stihla spadnout a rozplácnout se na parketu jako žába - a s tím, že jsem se tak ocitla zase o hodný kousek blíže k neznámému cizinci v masce, jsem ten drobný trapas přešla jako mávnutí motýlího křídla.
Pak se ke mě najednou sklonil ještě blíž a pošeptal mi do ucha odpověď na mou předešlou otázku,"Protože Elena a Zorro patří k sobě," a v příštím okamžiku už jsem se hroutila k zemi a nad hlavou mi poletovala maličká srdíčka s křidýlkama.
Zorrovy reflexy nezklamaly ani protentokrát - než jsem stihla dopadnout na zem, už jsem se vznášela v Zorrově náruči a on mě opatrně odnášel pryč z parketu a z dosahu těch všech lidí, kteří na nás civěli jak na pouťovou atrakci a nejspíš byli všichni přesvědčení, že jsem omdlela.
Nebyli daleko od pravdy.
Sotva jsem vnímala, že mě pokládá na nějakou zahradní lavičku, jak jsem byla totálně zhypnotizovaná těma jeho očima.
Při tanci jsem si jich nevšimla - musela jsem si dávat pozor na hroutící se kolena, zakřiknutý hlas, taneční kroky a další podobné katastrofy. Jak mě však nesl v náručí, byla jsem od těch nádherných očí asi jen na vzdálenost několika centimetrů, takže bylo nemožné si jich nevšimnout. Jako jediné na mě shlížely zpoza černého šátku.
Nebýt jeho starostlivého hlasu, který vzápětí prořízl mé tiché rozjímání nad světem, byla bych se v těch očích asi utopila,"Jseš v pořádku?"
"Eh - co?," vzpamatovala jsem se jakoby ze sna a v tu chvíli jsem se musela zároveň pěkně vyplísnit - "eh - co?", to bylo vážně elegantní... "Totiž... ptal ses na něco?," vylepšila jsem to ještě pro jistotu, kdybych se mu snad ještě nezdála moc primitivní.
Zasmál se. "Ptal jsem se, jestli ti nic není," informoval mě s jemným úšklebkem.
"Ne," reagovala jsem okamžitě,"Ne, jsem v pořádku," sakra snaž se trochu!,"...teda... alespoň když jsi tu se mnou...," no, to už je lepší!
Znovu se zasmál a naklonil se ke mě ještě blíž než dosud byl, takže jsme se málem dotýkaly špičkami nosů. "V tom případě nebudu odcházet," prozradil mi s takovým tím záhadným úsměvem, u kterého jsem sice vůbec nevěděla co má znamenat, ale byl tak úžasný, že mi to bylo v celku jedno.
"A chtěl jsi snad?," pozvedla jsem obočí a bez jediného mrknutí jsem mu hleděla do těch úžasných očí, které jiskřily jen asi pět centimetrů od těch mých.
"Samozřejmě že ne," ujistil mě vážně.
Našpulila jsem rty - v jedné z jeho zorniček jsem zahlédla odraz mírného světla hodně daleko za námi. "Kde to jsme?," zeptala jsem se, aniž bych odtrhla pohled od jeho očí.
"Kde myslíš?"
"Myslím, že na zahradě Lockwoodů, ale to jsem neměla na mysli," informovala jsme ho,"Spíš jsem myslela - proč jsme tak daleko?" Trochu mě znervózňovalo pomyšlení, že mě nesl takovou dálku a já si přitom byla schopná vybavit jen pár vteřin.
"Vážně chceš vědět proč?," s veselým jiskřením v očích se na mě zase usmál tím svým neodolatelným úsměvem.
"Ano," potvrdila jsem mírně mdle, jak jsem byla zakoukaná do těch jeho hypnotizujících očí.
"Aby nás tu nenašel Edward."
"Cože?"
"Neřeš..."
A jak bych taky mohla? Dál už jsem byla schopná vnímat jenom jeho rty přitisknuté na ty mé - vlastně jsem na to zapoměla hned v té vteřině, co se naše rty propojily. Dokonce jsem i zapomněla na ten nepohodlný korzet a padající růži - a to je co říct.
I když ta růže mi nakonec asi spadla úplně - neměla ani šanci se mi za těchto okolností ve vlasech udržet.
Ale nakonec všechno dobře dopadlo, ne? Tím myslím - Zorro skončil s Elenou a tak to má být, ne? I když ... alespoň časem bych se ráda dozvěděla i jeho pravé jméno ...

(A/N): Poznali jste, kdo měl být ten Edward? =D
Edited: No jo, tak já vám to teda řeknu =D Je to narážka, konkrétně na to, jak se v začátku seriálu The Vampire Diaries všichni fanoušci Twilight ságy odvolávali na to, že Stefana líčí a oblékají a tak podobně až příliž podle vzoru jejich Edwarda =D Nejsem fanoušek Twilight, ale všimla jsem si, že na tom něco je hned v prvním díle seriálu =D Vážně ho Stefan trochu připomíná =D Co se týče Zorra, můžete se domyslet sami, vlastně jsem původně při psaní této povídky ani nevěděla, koho mám do Zorra obléknout a rozhodla jsem se až v té pasáži, kdy na scénu přichází poprvé Edward=Stefan a pak už se mi to nechtělo nijak měnit, takže jsem i Zorra nechala tak trochu maskovaného =D Ale vzhledem k tomu, že já jsem totálně tým Damon|Elena, tak hádám, že by to asi s největší pravděpodobností mohl být ten Damon... =D
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kája ツ Kája ツ | Web | 5. srpna 2010 v 10:11 | Reagovat

✿ Krásný blog ✿

2 LusS!^^ LusS!^^ | Web | 5. srpna 2010 v 10:19 | Reagovat

Máš pěkný blog,Vampire Diaries miluju♥

3 Lara Lara | Web | 5. srpna 2010 v 10:20 | Reagovat

Skvěle jsi to napsala ;)

4 Lexi Lexi | 15. září 2010 v 17:28 | Reagovat

To s tým Edwardom som nepochopila.Aha asi Edwardom bol Stefan alebo ja neviem.

5 Kelly Kelly | 27. září 2010 v 22:23 | Reagovat

krásné.....

Zorro byl podle mého Damon...Elena byla Elena a Edward byl Stefan?

6 lucíí lucíí | 27. září 2010 v 22:25 | Reagovat

já sem to taky nepochopila..prosim tě napiš to sem :)) jinak upec supéééér :)♥
já sem nepřišla ani na to kdo má bet ten zorro když se se stefanem nezná?!...asi to bude daimon co?? heh :)

7 misha misha | 1. ledna 2011 v 2:57 | Reagovat

:):D:D(=totální výtlem):)to s tím Edwardem-skvělý!:)btw:osobně jsem si celou dobu myslela,že Zorro je Stefan=takže vážně skvělej konec:)

8 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 30. srpna 2011 v 20:40 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama