KOLEGOVÉ POVÍDKÁŘI - seznam dalších blogů, kde naleznete něco málo z tvorby o TVD =)

Bzzzz.... BUCH! A má to, potvora! =D

28. července 2010 v 16:03 | Aprille |  Others
Tááááákže =D =D =D =D

Pokud jde o název článku, tak toho si prosím pěkně nevšímejte, páč jsem právě velice hlasitě (a vůbec ne záměrně) upustila učebnici italštiny a dnes už na to kašlu =D !
Tak, a je to venku =)

Ale abych zbytečně neobíhala kruhový objezd, že? (tedy nechodila kolem horké kaše podle Aprille =))

Takže jsem si právě přečetla vaše komentáře a všem vám tímto děkuji za kritiku i nekritiku i všechno ostatní, pro co v češtině neznám jméno a s italštinou jsem počínaje touhle chvílí skončila, takže smůla =)

Obzvláště pak musím vyzvednou obdivuhodné umění Sasanky (je to Sasanka viď?) napsat komentář pomalu delší než komentovanou povídku =) Ale samozřejmě za všechny ty postřehy jsem ti, milá Sasanko, velice vděčná, i když se obávám, že s tím pravopisem asi nemohu nic dělat, páč jsem šťastný majitel extrémní dyslexie a dysgrafie a bůh ví jakých dalších dys a šťastným nemajitelem licence Microsoft World ale Open Office, kde mi opravování nadělá ještě větší škody než by nadělal růžový dynosaurus s modrýma tečkama v písemce z matiky (btw fakt nevim, proč mě napadl právě dynosaurus =))    (asi protože jsem kvůli němu jednou obdržela pětičku z matematičky, když jsem se pojednou náhle zbláznila při testíčku)
A pokud jde o pana či paní opravovatele jako fyzickou osobu, tak mám dojem, že by se onen šťastný nejdříve po* smíchy, než by mi byl vůbec schopen říct, jaké moje pravopisné výtvory že ho to tak skolily =)
Jestli se chceš opravdu zasmát, tak ti ještě (samozřejmě ne jen tobě, tohle se musí roztroubit hezky do světa) prozradím, že se mi již podařilo do kontrolního diktátu z češtiny napsat primitivní slovíčko "když" se "š", takže z toho vzniklo "kdyš" a pan Josef Dobrovský je od jednoho češtinského testu z minulého roku panem Jozevem Doprovským =) Plus k tomu přidej další "š" ve slově "jejíž" a "japko" místo "jablka" nebo "sních" namísto "sníh" a umíte si, lidi, představit jak mě moje učitelka češtiny asi milovala =D

Pokud jde o ty povídky, samozřejmě vás ani o jednu nepřipravím a napíšu je všechny (ne tu se Stefanem a Damonem!!!!) =D jen záleží na tom, kterou první, žee ....

Ohledně povídky Dont Trust - momentálně jsem šťastná jak moucha na koňský zadnici, protože už asi týden pořádně nesvítilo slunce, takže žádné úmorné teplo, takžeeeee..... Co byste řekli na to, kdybych vám sem hned zítra hodila jeden dvojdíl? Nebo dneska?.... já nevím, dnes dokonce i pršelo, takže kdyby sprchlo znova, klidně bych toho asi byla schopná =D (jak říkám, moucha na koňském pozadí)

ByeByeNow =D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasanka Sasanka | Web | 28. července 2010 v 16:42 | Reagovat

Ty máš dys? Jou, to jsem nevěděla (no jasně, žes to nevěděla, ty Huso pitomá, nemusíš to troubit do světa)
Tu závorku ignoruj, moje druhé já se opět ozvalo :D
Hele, ale v tom případě klobouk dolů. Já se v těhle věcech nijak nevyznám, ale když se kouknu na to, jak psali moji spolužáci ze základky, kteří také mli tyhle dys-věci, tak jsi totální superstar. Oni klidně udělali chybu i ve vlastním jméně. Jeden z nich si chtěl na penál napsat jméno Marilyna Mansona (teď fakt nevím, jak se to píše - tak mě omluv)... a i na tom penále měl v tom jméně chybu - zapomněl tam jedno písmeno v příjmení a přehodil i a y v křestním jméně. Já to mám možná taky špatně, ale  on si byl 100% jistý svou saprávností. A taky napsal MYLUJU! :D
Moje ujmění napsat dlouhý komentář se nazývá "nezdravě ukecaná" :D:D Není to umění, spíš něco, co všem leze na nervy :D
Jsem pro dvojdíl ještě dnes, ještě teď! :D
A teď se vrhnu na ostatní díla, co tu máš, protože kromě Dont trust jsem se k ničemu ještě endostala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama