KOLEGOVÉ POVÍDKÁŘI - seznam dalších blogů, kde naleznete něco málo z tvorby o TVD =)

Červenec 2010

Don´t trust me, ´cause even i don´t trust myself (12)

31. července 2010 v 14:15 | Aprille |  Long Tales
(A/N): No tak zase jednou další díl Dont Trust =) Tentokrát jsem se snažila tam nějak vtěsnat i někoho jiného, než jen pořád Elenu, Stefana a Damona ... Tak doufám, že se bude líbit alespoň trochu =)

911 - Emergency (3)

30. července 2010 v 11:51 | Aprille |  Long Tales
(A/N): Tak vám, lidičky, alespoň na chvilku dopřeju pauzu od povídky Dont Trust a dnes zase na oddech jeden díl 911 ... =) Já vím, že jsem zákeřná, ale zítra už tu máte Dont Trust jako na koni a jestli dneska bude tak krááásně deštivo jako včera (ne, to není ironie), tak bych se možná uvolila i k vypuštění dalšího dílu nové povídky www.bitch.com ... ale uvidíme =D Opět prosím o jakékoli připomínky a slibuju, že se vážně nebudu zlobit ani když mě sepsujete jako to největší pako na světě =)

www.bitch.com

29. července 2010 v 13:42 | Aprille |  Long Tales
Title: www.bitch.com
Author: Aprille
About: Ohledně téhle povídky si nejsem tak úplně jistá, kam ji mám zařadit ... Postavy jsou jako klasicky ze seriálu, ale děj si tvoří svou vlastní linii a Elena se mnohem spíš podobá Eleně z knihy =) Co se děje týče, Elena klasicky chodí se Stefanem a je super spokojená, ale pak se najednou ve městě objeví někdo, kdo jí ten její krásný život pěkně zvrhne ...
Author Note: Jak už si někteří z vás mohli domyslet, jedná se o jednu z těch tří povídek, o kterých už jsem vás informovala v jednom předešlém článku =) Aprille se nakonec uvolila dopsat jako první právě tuhle povídku, protože z nich je nejkratší a "nejhotovější" - možná to bude tím, že to původně měla být jednorázovka, ale známe naši Aprille, že, takže BUCH a máme hned patnáct stránek ve Wordu... Klasika ...

Don´t trust me, ´cause even i don´t trust myself (10 - 11)

28. července 2010 v 19:27 | Aprille |  Long Tales
(A/N): Aprille má dnes nějak milostivou náladu =) A asi se zbláznila, když za dnešek přidává už druhý díl povídky a ještě s tím, že je to dvojdíl =D Ale co, pršelo, tak si to můžu dovolit - a navíc je to docela dlouhá povídka, plus ještě že jsme právě překonali hranici desátého dílu (takže kulatiny =)) no a jedno nebo k druhýmu a tadááááá ... je tu dvojdíl!!!
Užívejte a tentokrát vás prosím, abyste v komentářích nebyli když tak moc krutí, páč jak už jsem dnes psala, Aprille je šťastná jak moucha na koňském pozadí (jé, jak mě to přirovnání přirostlo k srdci XD), tak buďte tak laskavi a nekažte jí tu radost =)
PS: Nééé, klidně můžete, Aprille nějakou tu kritiku potřeuje už jako sůl =) (tedy jako mocha koňské pozadí)

Bzzzz.... BUCH! A má to, potvora! =D

28. července 2010 v 16:03 | Aprille |  Others
Tááááákže =D =D =D =D

Pokud jde o název článku, tak toho si prosím pěkně nevšímejte, páč jsem právě velice hlasitě (a vůbec ne záměrně) upustila učebnici italštiny a dnes už na to kašlu =D !
Tak, a je to venku =)

Ale abych zbytečně neobíhala kruhový objezd, že? (tedy nechodila kolem horké kaše podle Aprille =))

Takže jsem si právě přečetla vaše komentáře a všem vám tímto děkuji za kritiku i nekritiku i všechno ostatní, pro co v češtině neznám jméno a s italštinou jsem počínaje touhle chvílí skončila, takže smůla =)

Obzvláště pak musím vyzvednou obdivuhodné umění Sasanky (je to Sasanka viď?) napsat komentář pomalu delší než komentovanou povídku =) Ale samozřejmě za všechny ty postřehy jsem ti, milá Sasanko, velice vděčná, i když se obávám, že s tím pravopisem asi nemohu nic dělat, páč jsem šťastný majitel extrémní dyslexie a dysgrafie a bůh ví jakých dalších dys a šťastným nemajitelem licence Microsoft World ale Open Office, kde mi opravování nadělá ještě větší škody než by nadělal růžový dynosaurus s modrýma tečkama v písemce z matiky (btw fakt nevim, proč mě napadl právě dynosaurus =))    (asi protože jsem kvůli němu jednou obdržela pětičku z matematičky, když jsem se pojednou náhle zbláznila při testíčku)
A pokud jde o pana či paní opravovatele jako fyzickou osobu, tak mám dojem, že by se onen šťastný nejdříve po* smíchy, než by mi byl vůbec schopen říct, jaké moje pravopisné výtvory že ho to tak skolily =)
Jestli se chceš opravdu zasmát, tak ti ještě (samozřejmě ne jen tobě, tohle se musí roztroubit hezky do světa) prozradím, že se mi již podařilo do kontrolního diktátu z češtiny napsat primitivní slovíčko "když" se "š", takže z toho vzniklo "kdyš" a pan Josef Dobrovský je od jednoho češtinského testu z minulého roku panem Jozevem Doprovským =) Plus k tomu přidej další "š" ve slově "jejíž" a "japko" místo "jablka" nebo "sních" namísto "sníh" a umíte si, lidi, představit jak mě moje učitelka češtiny asi milovala =D

Pokud jde o ty povídky, samozřejmě vás ani o jednu nepřipravím a napíšu je všechny (ne tu se Stefanem a Damonem!!!!) =D jen záleží na tom, kterou první, žee ....

Ohledně povídky Dont Trust - momentálně jsem šťastná jak moucha na koňský zadnici, protože už asi týden pořádně nesvítilo slunce, takže žádné úmorné teplo, takžeeeee..... Co byste řekli na to, kdybych vám sem hned zítra hodila jeden dvojdíl? Nebo dneska?.... já nevím, dnes dokonce i pršelo, takže kdyby sprchlo znova, klidně bych toho asi byla schopná =D (jak říkám, moucha na koňském pozadí)

ByeByeNow =D

911 - Emergency (2)

28. července 2010 v 10:37 | Aprille |  Long Tales
(A/N): Jak jsem slibovala, tahle povídka se rozjíždí již v druhém dílu (tedy v tomhle), takže si to užijte a pište připomínky, beru i ty nejstrašnější kritiky, takže si poslušte =D můžete mě sepsout, jen se vám zlíbí ... tak tu možnost neprošvihněte =)
PS: Upřímě znám člověka, který by neváhal a vymyslel by mi tak ostrou kritiku, že bych pak byla tři dny na prášky XD (odkaz: House of Darkmess ) =D
PPS: Ta holka je blázen =) Ale číst její blog je životní zkušenost XD

911 - Emergency

27. července 2010 v 17:05 | Aprille |  Long Tales
Title: 911 - Emergency
Author: Aprille
About: Jak už jsem psala v krátké zprávě včera, tahle povídka by měla být na tomhle blogu něco jako spestření těch stereotypních povídek o TVD, kde nevystupuje prakticky nikdo jiný, než Elena, Stefan, Damon, popřípadě někdo jiný z původních postav TVD - zde jsemm si dovolila přidat ještě několik zcela nových postav.
Povídka by se měla odvíjet spíš od seriálu (uf, už bych se někdy měla dokopat napsat taky knižní povídku) a děj asi opět někde zhruba ke konci první serie, ale postupem času je tam obsaženo ještě o dost větší časové rozmezí. Stručně je to o tom, že Elenu štvou některé Stefanovy vlastnosti, no a jedno vede k druhému a pak udělá pár chyb - no a lítá v pěkným průšvihu =) (jak nazačuje název povídky 911 =))
Author Note: U jedné z postav jsem se dovolila malinko inspirovat u Anne Riceové a jejím Interview with the vampire (kdo se dočte dál a zná alespoň trochu i Interview with the vampire, může hádat u které =))
Na jinou stránku jsem si řekla, že vám udělám radost, a narozdíl od povídky Dont Trust, u ktreré to jde opravdu hodně pomalu kvůli poměrně krátkým jednotlivým kapitolám, tuhle povídku vám "naporcuji" poněkud řidčeji - abyste měli co číst při tom čekání na Dont Trust =)
Přeji vám hezké počtení a pište svoje kritiky i připomínky, abych měla šanci něco doladit =)

Don´t trust me, ´cause even i don´t trust myself (9)

27. července 2010 v 16:36 | Aprille |  Long Tales
(A/N): Tak už devítka =) Ale nebojte, to nejlepší vás ještě teprv čeká, že ano =)

Co byste řekli, kdyby... =)

26. července 2010 v 14:36 | Aprille |  Others
... Kdyby Aprille totálně zmobilizovala všechnu svou kreativitu a napsala povídkuna téma Stefan/Damon?
Nebo Damon/Jeremy? XD
...

Im bitting
No jo, fajn, to by Aprille asi neudělala XD Jedině kdybyste ji opravdu strašně moc, ale opravdu stráááášně moc prosili a přemlouvali, což si myslím, že nebudete, takže se raději vrátím k tomu, co jsem chtěla psát původně a jen jsem si neodpustila tuhle malou poznámku k tématu týdne, jež mě prostě tak náhodou cvrnkla o nos a já ji prostě musela napsat .... =) XD

No jo, je mi jasné že tenhle článek asi nemá nic moc společného s homosexualitou, ale když Aprille něco napadne, holt už je to ze tří čtvrtin vykřičené do světa, protože Aprille prostě nedokáže držet ruku a klávesnici na uzdě =)

Jinak takový malý zpravodaj z oblasti mého textového dokumentu ... 
Za prvé: Nějaký ten den už se tady neobjevila jiná povídka než jen kapitolovka Dont Trust a mě přišlo, že by to chtělo zase nějakou změnu a něco na oživení, takže jsem rozkopala slušnou část mé kreativity a napsala jednu povídku, která, doufám, to tu trochu spestří, protože jsem se snažila vybočit z toho stereotypního "Elena je se Stefanem a pak se do toho zamíchá Damon a ona nakonec skončí s jedním z nich" a přidala jsem tam další komplikace, které nenajdete v každé druhé povídce na téma TVD (doufám). Tedy alespoň jsem se o to snažila, jak to dopadlo nevím, ale budete to asi moct brzy čekovat rovnou tady na blogu, páč momentálně provádím korekci téhle povídky a už jsem za půlkou (pro jednorázovkáře: bohužel je to opět kapitolovka, protože Aprille, zdá se, prostě jednorázovky psát neumí a když už nějakou napíše, má nejméně patnáct stran XD).

Za druhé: Mám rozepsáno ještě asi další tři povídky, u kterých nevím, kterou mám psát první, takže bych byla vděčná, kdybyste mi třeba v komentářích napsali, kterou povídku byste tu chtěli nejdříve. Pro orientaci - první ze tří povídek je z pohledu Damona, který sledoval Stefana na cestě do Mystic Falls a chce mu tu pěkně znepříjemnit život (a pak potká Elenu, samozřejmě)... druhá povídka se zakládá na tom, že Elena potká záhadného cizince a je moc krásný a vůbec strašně sexy na to, aby její staré já, které bývalo královnou ročníku ne-li školy, odolalo a je to prakticky celé o Elenině boji s jejím starým já ... no a ta třetí není jen o Eleně, zakomponovala jsem tam ještě jednu úplně novou postavu - dívku - která se přistěhuje do Mystic Falls z Francie po smrti svých bohatých rodičů a pomalu se začíná dostávat do tajů zdejšího města a tak dále a tak dále. Samozřejmě Elena je tam taky a všichni ostatní taktéž, ale chtěla jsem zase jednou změnu, aby to pořád nebylo jen Elena, Stefan a Damon ... a taky by tahle povídka byla tuším trochu na dýl, páč jí píšu spíš jako knihu a nešetřím na rozepisování, protože jsem měla v záměru tu novou postavu víc přiblížit, abyste si ji mohli lépe pochopit a tak - prostě dohnat její nepřítomnost v knize a seriálu =)

Takže je to všechno na vás - prostě si řekněte a já to vezmu hezky po jednom, podle toho, jak si to budete přát ...
Samozřejmě kdybyste chtěli místo toho ještě třeba nějakou kraťoulinkou a úplně klasickou tuctovou jednokapitolovku, suše jen Elena/Damon nebo Elena/Stefan nebo já nevím kdo, tak stačí napsat a já si sednu k notebooku a nějakou vymyslim =) od toho tu přece jsem, že =) (a budu se snažit to moc neprotáhnout, aby z toho nakonec nevznikla další dvacetistránková kapitolovka XD)

PS: Ten obrázek jsem si prostě nemohla odpustit XD Narazila jsem na něja na nějakém Photo úložišti a docela solidně mě pobavil, takže jsem vás o něj nemohla připravit, pokud jej ještě neznáte =)

Don´t trust me, ´cause even i don´t trust myself (8)

25. července 2010 v 15:46 | Aprille |  Long Tales
(A/N): Tak už osmý díl ... to je fofr, to je fofr =) Budu se snažit už vás moc nenapínat XD


Don´t trust me, ´cause even i don´t trust myself (7)

22. července 2010 v 14:42 | Aprille |  Long Tales
(A/N): Už sedmý díl, lidičky!! To to letí ... =) A jen tak mimochodem - protože se mi na to nechtěl psát samostatný článek - mám už téměř dokončené další tři povídky z toho u jedné přemýšlím, jestli ji prostě nemám nějak useknout, udělat z ní jednoduše jednokapitolovku a dát ji sem hned =/ Ale to je jedno ...
Jinak opět doufám ve vaší spokojenost =)


Don´t trust me, ´cause even i don´t trust myself (6)

20. července 2010 v 19:26 | Aprille |  Long Tales
(A/N): No jo, mě je jasné, že dál už vás napínat nemůžu, že? =) Ale nebojte, takovýhle napnutých okamžiků vás ještě nějaká ta řádka čeká XD No jo, Aprille jednou upustila uzdu své fantazie no... XD


Don´t trust me, ´cause even i don´t trust myself (5)

18. července 2010 v 10:52 | Aprille |  Long Tales
(A/N): Tááákže =) Já vím, že původně jsem sem přidávala každou novou kapitolu téhle povídky vždy ob den a ta minulá tu přistála teprv včera, ale tohle se prostě musí oslavit!! Lidičky, u nás prší!! Už druhým dnem leje a leje a leje jak z konve!! No a Aprille, která byla vždycky spíš nadšená ze sněhu a zimy než ze slunce a toho nesnesitelnýho vedra, má prostě tak strašlivou radost, že se to rozhodla oslavit alespoň něčím XD Takže tady máte další kapitolu povídky Dont Trust a příští tu možná přistane už zase zítra, páč to nevypadá, že by pršet přestalo XD Doufám, že se bude líbit a opět zcela vítám jakoukoli kritizaci =)


Don´t trust me, ´cause even i don´t trust myself (4)

17. července 2010 v 12:02 | Aprille |  Long Tales
(A/N): U téhle kapitoly jsem si dovolila vás ještě malinko napnout =) Ale upřímně mám čím dál tím větší pocit, že psát z úhlu Eleny mi prostě nejde - nevím čím to, ale u Damona vždycky tak nějak vím, co mám napsat, ale jakmile jde o Elenu musím zapojit všechnu svou kreativitu XD No jo, asi se někdy v budoucnu pokusím napsat povídku z úhlu Damona, třeba to půjde líp =) Asi prostě nejsem ten typ, co by dokázal přemýšlet tak racionálně jako Elena =) Ale stejně doufám, že se vám i tenhle díl bude líbit =)


Don´t trust me, ´cause even i don´t trust myself (3)

15. července 2010 v 19:12 | Aprille |  Long Tales
(A/N): Tak zase další díl povídky Dont Trust =) Doufám, že jste pořád ještě neztratili trpělivost a kapitolu si užijete =)

Don´t trust me, ´cause even i don´t trust myself (2)

13. července 2010 v 14:25 | Aprille |  Long Tales
(A/N): Druhý díl kapitolovky Dont Trust =) Doufám, že se ještě stále bude líbit a jediné, co zatím mohu opravdově slíbit je, že těch kapitol tu ještě nějaká ta řádka bude, takže se rozhodně máte na co těšit =)


Miss Mystic Falls (3)

12. července 2010 v 14:11 | Aprille |  Short Tales
(A/N): Takže tohle je poslední díl téhle povídky, takže doufám, že se vám bude alespoň trochu líbit =)


Don´t trust me, ´cause even i don´t trust myself

11. července 2010 v 14:19 | Aprille |  Long Tales
Title: Don´t trust me, ´cause even i don´t trust myself
Author: Aprille
About: Příběh navazuje postavami i prostředím na seriál, ale nějaká specifická doba určená není. Je to spíš takový samostatný příběh =) Klasicky jde o milostný trojúhelník Stefan|Elena|Damon =) Je to psané z pohledu Eleny, ale úplně přesně nejde napsat, o co tam jde, protože na to už je to jednoduše moc obsáhlý =) Prostě Elena a její slalom mezi Stefanem a Damonem=)
Author Note: Takže tohle je ta kapitolovka, co vám už tak dlouho slibuju =) Dala mi docela zabrat, i když původně to měla být prostá jednorázovka, tak nějak se to zase natáhlo (známe Aprille =))
Jinak doufám, že se bude líbit i přes to množsttví pravopisných hrubek a přepisů, protože těch tam bude určitě hoooodně =) A pokud se bojíte, že povídka zůstane nedopsaná jako spousta povídek na síti blogu, tak se nebojte, protože celou povídku, dopsanou a kompletní, už mám uloženou v souboru na nateboooku a pokud nenastane nějaká katastrofa jako třeba přemazání disku nebo apokalypsa, mělo by to být v pohodě a já bych měla stíhat sem jednotlivé díly přidávat tak ob den =)


Miss Mystic Falls (2)

10. července 2010 v 12:36 | Aprille |  Short Tales
(N/A): No tak další díl povídky MMF, přesně jak jsem slíbila =) Snažím se alespoň trochu, aby tenhle blog nestál, takže třetí pokračování sem přihodím asi zítra nebo pozítří =) Mezitím by tu snad taky konečně mohla přistát jedna kapitolovka, kterou už mám dopsanou pěknou chvíli, akorát jsem se ještě nedokopala k tomu uložit jí na blog =) Jinak doufám, že se vám to bude líbit a kdybyste měli nějaké připomínky nebo tak, určitě budu ráda, když mě pořádně zkritizujete v komentářích, jen abych věděla, co mám ještě dolaďovat =)


Miss Mystic Falls

8. července 2010 v 11:23 | Aprille |  Short Tales
Title: Miss Mystic Falls
Author: Aprille
About:Takže u téhle povídky jsem využila tak trochu situace v epizodě Miss Mystic Falls ze seriálu. Tak trochu to na to navazuje, ale pak jsem to mírně pozměnila. Taky jsem zde vužila velice často v povídkách omílanou "utrápenou Elenu" - znáte to, takové to melancholické a sebeobětující její já =) Normálně takovou charakteristiku moc nemusím, ale někomu se to třeba líbí, tak jsem si tak říkala, že když už nic jinýho, alespoň někomu nadělám radost =) Jinak stejně jako obvykle zde běží o trojúhelník Stefan|Elena|Damon =)
Author Note: Pokud jde o mně, rozhodně tuhle povídku nepovažuji za svoje vrcholné dílo, ale tak co no ... Původně to měla být úplně kraťoučká povídečka tak možná maximálně na dvě stránky ve wordu, ale ... =) známe Aprille, takže nakonec se to zjevilo mírně delší, v důsledku čehož jsem i tuhle "jednorázovku" musela přetrhat ještě na tři díly =) no jo no ... když se klávesnice rozjede ...
Jinak doufám že se bude líbit alespoň někomu =)
PS: Pokud někdo vydrží až do konce, chtěla jsem se zbavit těch mých klasických "happyendů" (každý to může pochopit jak chce, jen upozorňuji že já jsem totálně pro Elena|Damon konec =)), takže jsem se snažila to zakončit mírně otevřeně ... No ... nevím, jestli se povedlo XD
PPS: Chyb v pravopisu si nevšímejte =)