KOLEGOVÉ POVÍDKÁŘI - seznam dalších blogů, kde naleznete něco málo z tvorby o TVD =)

Co dokáže jedna sklenička, a co jich dokáže deset (2)

28. června 2010 v 20:29 | Aprille |  Short Tales
(A/N): Původně jsem chtěla udělat jen dva díly, ale nakonec jsem si řekla, že takhle to bude trochu napínavější =) já vím, jsem mrcha, moc dobře znám ten pocit, když autor utrhne povídku zrovna, když se děj zasekne na takovým místě =) ale tak nějak jsem si nemohla pomoct =)
Takže tady máte pokračování historicky první povídky tohoto blogu a třetí, závěrečný, díl by se zde měl objevit buď zítra nebo pozítří ... možná spíš pozítří, protože to je poslední den školy, takže bych ten konec historicky první povídky blogu zakončila alespoň s nějakou tou slávou - i když v mém případě to bude spíš rekviem (no jo, moje známka z češtiny prostě není zrovna coool =))


Elena sama vlastně ani nevěděla, co teď hodlá dělat. Prostě ho jen poblouzněně táhla za zápěstí někam blíže neurčitým směrem a co pak, to se vymyslí až pak. A Damon se nebránil, klidně a se zjevným pobavením jí nechal, ať ho vede do tmy a vůdcovství nechával zcela jen a jen na jejím opilém orientačním smyslu.
Když ho pak protlačila školními vstupními dveřmi a táhla ho po setmělé chodbě, už to očividně nevydržel a zeptal se,"Co tady se mnou hodláš dělat? Tedy tam, kam mě táhneš,"dodal pak ještě, když ho svéřepě táhla pořád dál.
"Nemám sebemenší ponětí," smála se Elena a vtáhla ho do jakési učebny. Damon se zjevně nemohl udržet a nesmát se jejímu zmatenému roztržení. A Elena byla moc mimo na to, aby jí to urazilo nebo aby tomu třeba jen věnovala pozornost.
"Co tu děláme?," pokusil se znovu Damon, ale v odpověď mu opět přišel jen Elenin poťouchlý smích a všeříkající "Nevím." Pak Elena znovu škobrtla o vlastní nohy a Damon jí musel znovu chytit, aby si nenatloukla na tvrdé podlaze. Tentokrát tu však nikde po ruce nebyla žádná barová židle, na kterou by jí mohl složit, takže jí musel prostě jen opřít o chladnou zeď a pevně ji přidržovat jak jen to šlo. A jakože to moc nešlo, protože Elena každou chvíli cítila jak klouže po stěně dolů, i když to její mozek momentálně bral na dost lehkou váhu.
"Ups," utrousila znovu a roztržitě se zahihňala.
Tomu se musel zasmát i Damon, i když přitom měl plné ruce práce s Eleninou rovnováhou. Byla více méně totálně mimo. Spíše více než méně.
To už se Eleně dlouho nestalo, obvykle měla totiž nějakou záhadnou schopnost velice rychle vystřízlivět a i tu měla možnost využít jen zřídka.
"Proč jsi mě, pro Krista, zatáhla zrovna sem?," chtěl vědět Damon, kterému ani jeho upíří síla nebyla nic platná v boji proti Elenině vláčnosti a zemské přitažlivosti.
Elena se trochu zmateně, ale s úsměvem rozhlédla kolem sebe. Ani kdyby jí rozkrájeli, by nedokázala říct, kde to teď zrovna je. "Nemám sebemenší ponětí," vydechla nakonec popravdě a vykouzlila tím znovu na Damonově tváři pobavený úšklebek.
"Ty jsi vážně totálně namol, že jo?," povzdechl si a přitiskl ji trochu těsněji k sobě, aby mu nevyklouzla a nerozplácla se jak žába na podlaze.
"Jo," přisvědčila bez okolků Elena a obmotala mu ruce kolem krku, čímž mu přinejmenším ulehčila v jeho boji s jejím ustavičným klouzání k zemi. "Totááálně namol," opakovala a vlepila mu obrovskou pusu na tvář.
"To vidím," zašklebil se Damon a svíral jí v objetí pokud možno tak, aby neměla ani šanci znovu se sesout k podlaze. "Když už jseš schopná dát pusu i mě ."
Elena se trochu zamračila. "Ale já chci," trvala na svém.
"No nepovídej," protočil oči v sloup Damon a v jeho tónu zaznívala zřetelná ironie, která Elenu nesmírně štvala. Nikdo nebude odporovat jejím nesmyslným opileckým názorům!
"Ale já vážně chci," opakovala ještě jednou Elena a teď už se nepokrytě mračila.
"No jasně," přitakal znovu ironicky Damon a chtěl zřejmě ještě něco dodat, když už to ale Elenu opravdicky dopálilo a ucpala mu tu jeho sarkastickou pusu svými rty. Damona tím očividně dost překvapila, takže to nevypadalo, že by snad jejímu přesvědčení ještě hodlal odporovat, ale Elenino opilé já se chtělo ještě pojistit, a tak do hry zapojilo radši i jazyk, aby už Damon nemohl nic popírat. Elenu vlastně ani nenapadlo, že by jí mělo napadnout, že dělá něco, co by neměla. Na to teď nemyslela. A navíc se jí to docela líbilo. No dobře, hodně se jí to líbilo. Přitiskla se k Damonovi blíž a nechala jeho dlaně sklouznout na její boky.
Pak se od ní Damon nečekaně odtáhl.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Neliss Neliss | E-mail | Web | 26. července 2010 v 17:26 | Reagovat

Heeh, "ale já chci". Super, idem na posledný diel.

2 Therine Therine | E-mail | Web | 30. července 2010 v 11:24 | Reagovat

Perfekt (delší komentář čekej u posledního dílu)

3 Lexi Lexi | 15. září 2010 v 15:06 | Reagovat

To je super:D

4 naděžžda naděžžda | 27. září 2010 v 17:20 | Reagovat

tak toto je nejlepší..toto sem VŽDICKY chtla aby byla Elena s Deimonem....ale aby nebala napitááá :)SUPER je to lepčí než ta knížka...:)

5 misha misha | 31. prosince 2010 v 20:27 | Reagovat

holka ty si talent!:Dstrasne se mi libi opila elena:)aspon je s ni naka zabava...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama